منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱
شناسه خبر: 357418
گروه :خبر
img_9981

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت : متاسفانه کشتی های چینی با صید صنعتی نسل ماهیان و آبزیان را گم کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سید مصطفی ذوالقدر نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت:  متاسفانه کشتی های چینی با صید صنعتی نسل ماهیان و آبزیان را گم کرده است لذا به مدیر کل شیلات این موضوع را اعلام کرده ایم اما شیلات توجیهی دارند که کشتی های چینی در آب های عمیق ماهی صید می کنند چنانچه اگر در زمان خلوت یا شبی اگر از ذخائر سطحی برداشت کنند چه کسی خبردار می شود.

ذوالقدر بیان کرد:  شهرهای کوچک  کشور فرودگاههای دارند چرا جاسک فرودگاه نداشته باشد و هنوز ما مشکلات سی سال قبل را داشته باشیم.

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت:مسئولین باید چاره ای برای این اتفاق بیاندیشند چراکه وجود و راه اندازی فرودگاه لازمه ای برای مردم این شهرستان است.

ذوالقدر با تاکید بر مطالبه گری مردم تصریح کرد: همه مردم میهن اسلامی مطالباتی را دارند که باید دولت آنها را بررسی و در صورت لزوم به آنها رسیدگی کند و مردم شریف جاسک هم نیاز به توجه بیش از پیش دارند.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است