منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۳
شناسه خبر: 370307
گروه :خبر
850-400

واژگونی خودروی سواری پژو در ورودی شهرپارسیان دو کشته ویک زخمی برجای گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ واژگونی خودروی سواری پژو در وردوی شهرپارسیان دو کشته ویک زخمی برجای گذاشت که سکوت مسئولین وعدم پاسخگویی آنها بر شهر حاکم شده است.

 

در این مسیر که هر از گاهی شاهد اتفاقات ناخوشایندی است ولی متأسفانه بی تدبیری متولیان و دست اندرکاران شهرستان و استانی هم چنان مشهود بوده و مثل اینکه جان انسانهای بی گناه برایشان بی ارزش است و از این موضوع به آسانی می گذرند.

 

موضوعی که هر زمان در جراید ورسانه ها مطرح شده است،مسئولین رانندگان وسرعت غیرمجاز را علت این اتفاقات ناخوشایند می دانند درحالی که از خرابی جاده، پیچ خطرناک، عدم وجود علائم جاده ای مناسب که خود متولی آن هستند صحبتی به میان نمی آید.

 

این محدوده مورد بازدید استاندار و معاون سیاسی امنیتی استانداری وکارشناسان اداره ی راه و شهرداری و مسئولان استانی و شهرستانی و نمایندگان پیشین مردم در مجلس قرار گرفته و قول هایی جهت بر طرف کردن این معضل داده بودند،اما متأسفانه بی تدبیری و بی تفاوتی متولیان امر موجب شده که هر از گاهی شاهد اتفاقات ناگواری بوده و خانواده هایی تا ابد داغ دار و بی سرپرست شوند.

 

مسئولینی که در هنگام انتخابات ومنصب گرفتن،دست به دامن همین مردم می شوند،چرا امروز همین مردم جلوی چشمان آنها پرپر می شوند ولی حاضر به پاسخگویی نیستند،این جای بسی تأمل دارد،وآیا این مردم در تصمیم گیری های آینده خود در مورد شما بازنگری می کنند؟

 

مردم شهرستان پارسیان وقتی این جسدهای بی گناه را می بینند هم متأسف می شوند و هم عزادار و این مسئولین چرا کمی درد این مردم را احساس نمی کنید؟
امیداست با اعزام کارشناسان مجرب و با تجربه به این محل تدابیری اندیشیده شود تا انشاء الله دیگر شاهد عزا ی عزیزانمان نباشیم .مردم پارسیان همچنان چشم انتظار خدمات شما مسئولین هستند تا به سوگ ننشینند.

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور