منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۰
شناسه خبر: 255597
گروه :خبر
1

امام جمعه موقت سیریک کشتار بی رحمانه مسلمانان شیعه کشور نیجریه به دست ارتش این کشور را نتیجه لابگری رژیم آدم کش صهیونیسم ، امریکا و رژیم منهوس و خبیث آل سعود دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،حجت الاسلام و المسلمین علی ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه شهرستان سیریک گفت: سوءظن ، تهمت و غیبت از گناهان کبیره محسوب می شوند و کسانی که این گناهان کبیره را مرتکب می شوند یقینا از فضائل اخلاقی به دور هستند و راههای شیطان را اطاعت و پرستش می کنند.
امام جمعه موقت سیریک افزود: غیبت یکی از نشانه های منافقین است و جزء گناهانی محسوب می شوند که با توبه و استغفار پاک و بخشیده نمی شود و تنها کار و کوشش انسان های ناتوان است که به غیبت ، تهمت و سوء ظن مردم در جامعه دامن می زنند.
ابراهیمی اظهار داشت: قلب مومن حرم خداست و انسان هر چه بیشتر به یاد خدا باشد کمتر مرتکب گناه و فساد می شود و کسانی که رذائل اخلاقی دارند اعمال تهمت و غیبت را در زندگی خود روا می دارند .
امام جمعه موقت  سیریک کشتار بی رحمانه مسلمانان شیعه کشور نیجریه به دست ارتش این کشور را نتیجه لابگری رژیم آدم کش صهیونیسم ، امریکا و رژیم منهوس و خبیث آل سعود دانست و افزود: سرانجام همه ظلم ها و ستم های عالم نابودی است و امروز کسانی که از شیطان و اعیادی آن پرستش می کنند به حول و قوه الهی در آینده ای نزدیک نابود و از بین خواهند رفت.
ابراهیمی با اشاره به موضوع بسته شدن پرونده PMD، یاد آور شد:گروه 5+1 لطفی در حق ملت ایران نکردند بلکه دروغ و ادعای 12 ساله خود را در موضوع عدم صلح آمیز بودن هسته ای را پس گرفتند.

وی افزود: موفقیت‌های ایران در عرصه هسته‌ای مدیون رهنمودهای مقام معظم رهبری و مدیون مردم عزیز و همیشه در صحنه نظام است و اصلا به گروه و جناح سیاسی خاصی بستگی ندارد و برخی از گروه‌های سیاسی با توجه به در پیش بودن انتخابات مصادره  بخواهند این موفقیت‌ها را به نفع خودشان کنند .
امام جمعه موقت شهرستان سیریک ابراز داشت: جای بسی تاسف و بهت و حیرت است که امروز در کمال بی شرمی و بی حیایی رژیم خبیث و منهوس آل سعود که خود پدر و مادر اصلی پرورش دهندگان همه گروههای تکفیری ، داعشی و تروریسمی و آدم کشی در کنار رژیم آدم کش و غاصب صهیونیسم است به دنبال تشکیل ائتلاف ضد داعش است و این همه نتیجه عدم پایداری ظلم و ستم است که روزی دامنگیر خود کفار شده است.
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان