منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۷:۱۰
شناسه خبر: 182651
گروه :خبر
3583

رئیس شورای روحانیت اهل‌سنت بندرعباس با اشاره به آیه 36 سوره مبارکه توبه، قتل و کشتار مسلمانان در ماه‌های حرام را شدیدا محکوم کرد.

شیخ احمد عالی‌زاده، امام‌جمعه موقت اهل‌سنت بندرعباس در گفت‌وگو با شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به آیه 36 سوره مبارکه توبه، قتال و کشتار مسلمانان در ماه‌های حرام را شدیدا محکوم کرد.
وی با بیان این که ماه‌‎های ذی‌قعده، ذی‌حجه، محرم و رجب از ماههای حرام هستند، گفت: جای بسی تاسف است که برخی مسلمانان با تبعیت از رهبران فاسد خود در این ماه‌های حرام که قتال با مشرکان نیز به نص صریح قرآن حرام و ممنوع است به جان یکدیگر افتاده اند.
امام‌جمعه موقت اهل‌سنت بندرعباس افزود: برتک تک افراد امت اسلامی لازم و ضروری است که ارزش‌های اسلامی را پاس بدارند و به انسانیت انسانها احترام بگذارند.
وی با بیان اینکه مسلمانان به احدی اجازه ندهند اینگونه در ماههای حرام حرمت شکنی کند، اظهار کرد: نگذارید تشنگان قدرت و ثروت حرم امن الهی و سرزمین وحی را ناامن سازند.
رئیس شورای روحانیت اهل‌سنت بندرعباس ضمن تقبیح دخالت‌های بیگانگان در امور و مسائل داخلی کشورها و آنچه هم‌اکنون در شبه جزیره عربستان و یمن اتفاق می‌افتد گفت: برکناری ولیعهد عربستان به علت مخالفت او با سیاست‌های غلط رهبران آن رژیم در اداره امور مملکت بود.
وی خاطر نشان کرد: اگر چه حکومت‌های سلطنتی در آیین و مکتب ما جایگاهی ندارند اما این باور را نیز داریم که در میان آنها مانند خانواده‌های من و شما انسان‌های مومن و صالحی وجود دارند که قطعا با عملکرد نادرست رهبران خود مخالف هستند و هرگز این سیاست‌های غلط راتایید نمی‌کنند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی