منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۲
شناسه خبر: 198737
گروه :خبر
paper5654983031paper6233079566Snapshot_2014-06-22_181807

رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران حاجی آباد گفت: حمله ناو آمریکایی به هواپیمای ایر باس ایرانی وشهادت ۲۹۰ مسافر بی گناه را نمونه بارز حقوق بشر آمریکایی است.

به گزارش شبکه  اطلاع رسانی  هرمز ، قاسم صادقی در گفتگو با خبرنگار پیارم ، حمله ناو آمریکایی به هواپیمای ایر باس ایرانی وشهادت ۲۹۰ مسافر بی گناه را نمونه بارز حقوق بشر آمریکایی دانست وگفت :این حادثه دلخراش هیچ گاه از ذهن ملت شهید پرور ایران بویژه مردم هرمزگان پاگ نخواهد شد.

قاسم صادقی با گرامیداشت یاد وخاطره ۲۹۰مسافر هواپیمایی ایرباس که توسط ناو وینسس آمریکا در تاریخ۱۲تیر۶۷به شهادت رسیدند اظهار داشت:آمریکا در حالی خود را پرچمدار حقوق بشر میداند. که فجیح ترین جنایات بشری را در جهان مرتکب شده است وکارنامه سیاه آن در حمله شیمیایی به ژاپن٬جنایات آمریکا در عراق٬افغانستان٬سوریه ٬لبنان ویمن دلیل محکم براین مدعاست.

صادقی افزود آمریکا با هدف قرار دادن هواپیمای حامل ۲۹۰مسافر غیر نظامی نه تنها درحق ملت ایران بلکه در حق بشریت دست به جنایت جنگی زد چرا که 254نفر از سر نشینان ایرانی و۳۷نفر دیگرآن خارجی بودند٬صادقی ادامه داد10نفراز سرنشینان هواپیمایی ایر باس هندی .۱۳نفر تبعه امارات متحده عربی.۶نفر پاکستانی 6یوگسلاو! .ویک نفر ایتالیایی مسافران این هواپیما بوند.

صادقی در ادامه خاطرنشان کرد :اوج جنایت آمریکا در حمله به هواپیمای ایر باس ۶۵۵حضور ۶۶کودک معصوم در این پرواز بود که هنوز بعداز گذشت ۲۷سال ازحادثه تصاویر شهادت این کودکان دل هر بیننده ای را به درد می آورد.

صادقی در ادامه با اشاره به حمایت های مستقیم آمریکا از گروه تروریستی داعش و همچنین همکاری و حمایت از جنایات عربستان در یمن. اظهار داشت :اگر در اروپا و آمریکا خاری به پای یکی از شهروندان آنان وارد شود، رسانه ها، فعالان حقوق بشر و سیاسیون غربی گوش فلک را کر میکنند و این در حالی است که در منطقه خاور میانه روزانه صدها نفر با حمایت آمریکا و غربی ها کشته میشوند و صدایی از فعالان حقوق بشر شنیده نمیشود، و این نشانه برخورد دوگانه مدعیان حقوق بشر درجهان است.

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی