منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۲
شناسه خبر: 255820
گروه :خبر
1378032311_the-journal

در جریان دهشتناک کشتار فجیعانه شهر زاریا نیجریه اوج عداوت و کینه بدخواهان مسلمین و کارتل های یهود (صهیونیسم) را شاهد بودیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس، به یاد دارم پنجشنبه شبی در مهرماه 1391 در شهر مدینه منوره و در سفر حج تمتع به همراه یکی از دوستان پرستار جهت نماز و دعا به مسجدالنبی مشرف شده بودیم.
آن شب از  شب های جمعه ای بود که دعای کمیل معروف بین الحرمین برگزار نمی شد.
در صف نماز چند نفری از برادران اهل سنت آفریقایی حضور داشتند. پس از اتمام نماز این دوست من که از قضا بسیار شوخ طبع و لطیف الحال بود مقداری خوراکی جهت افطار با خود بهمراه داشت و با این برادران همسفره شدیم البته نه به صورت علنی (به سبب ترس از ماموران سعودی)

پس از آشنایی اولیه متوجه شدیم آن ها از شهر سوکوتو و از کشور نیجریه هستند، آن ها هم پس از اینکه متوجه شدند ما ایرانی هستیم بسیار  شادمان گشتند، در شرایطی که بسیار از دست سعودی ها و وهابی های بد اخلاق و بد مرام احساس غربت می کردیم حس برادری و دوستی عجیبی به من دست داد به حدی که بسیار باعث انبساط خاطرم گردید.

پس از آن به اتفاق این برادران مشغول خواندن دعای پر فیضل و پر مغز کمیل شدیم، آن ها که بنظر برای اولین بار این دعا را می دیدند و می خواندند محو فرازهای بلند این دعا شدند، من در آن لحظه هم متوجه عظمت کلام امیر کلام شدم و هم متوجه فقر معنویی و عدم آشنایی برادران مسلمان نیجریه ای شدم و با خود گفتم اگر این معارف غنی در اختیار برادران محروم قرار گیرد چه ها می کند.

حدود دو سه صفحه از کتاب دعا را خواندیم که مامور سعودی متوجه همدلی و همزبانی ما شد و با لحن تند از این دوستان همراه خواست که از ما جدا شوند و ما را هم تهدید کرد که کتاب دعا را جمع کنیم، نیجریه ای های جسور مقاومت کردند و ما از آن ها خواهش کردیم که تمکین کنند و قضیه فیصله پیدا کند…
از آن ها خداحافظی توام با دلدادگی کردیم.
آن شب این خادم (خائن) حرمین شریفین بسیار خاطر ما را مکدر کرد، و در طول آن سفر و بعد ها بسیار شنیدیم و دیدیم که سعودی های نادان و جاهل چقدر ایرانی ها و فرهنگ و معارف شان را که برگرفته از مکتب اهل بیت است را قرنطینه می کنند.
غافل از اینکه این جریان آتش زیر خاکستر است و روزی ان شاالله..

در جریان دهشتناک کشتار فجیعانه شهر زاریا نیجریه اوج عداوت و کینه  بدخواهان مسلمین و کارتل های یهود (صهیونیسم) را شاهد بودیم، در سرزمینی که نسیم و فرهنگ ناب اسلامی وزیدن گرفته و معاندان صهیونیستی با پول های سعودی با ترویج فرهنگ سلفی گری در فکر مقابله کردن با آن و تفرقه بین مسلمانان هستند اما غافل از اینکه این حکایت، حکایت پنجه بر صورت آفتاب کشیدن است.

روزی ان شاالله این نسیم رحمانی و این حقیقت بر ظلمت غلبه خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان