منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۶
شناسه خبر: 350777
گروه :خبر
ContentImages_74310

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه در مورد کشتار رژیم آل سعود در حادثه منا گفت: کشتار رژیم آل سعود در حادثه منا از ذهن ایرانیان پاک نمی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت‌الاسلام محمد فولادی،سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار مروارید نیوز: در مورد کشتار رژیم آل سعود در حادثه منا گفت: کشتار حجاج در حادثه سقوط جرثقیل و منا مهر تأییدی بود بر جنایتکاری و منحوسی رژیم آل سعود و این حوادث هیچ‌گاه از ذهن ایرانیان پاک نمی‌شود.

وی افزود: رژیم آل سعود به فکر گسترش نفوذ در منطقه به واسطه حمایت از گروه‌های تکفیری و تروریستی است و با استفاده از پول نفت و گردشگری می‌خواهد قدرت خود را در منطقه گسترش دهد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندرلنگه با اشاره به این نکته که پیامبر گرامی اسلام رسالتش بنیان نهادن مکارم اخلاقی و دوستی و رحمت بین مردم است بیان کرد: قرائت و تفسیری که سلفی‌ها و تکفیری‌ها در قرائت از دین ارائه می‌دهند با رسالت پیامبر به دور است و بدانند و آگاه باشند که راه حق و راه پیامبر روزی تمام توطئه و دسیسه‌های آنان را برملا می‌کند.

فولادی در ادامه تصریح کرد: کشتار حجاج در سال گذشته مهر تأییدی بود بر جنایتکاری و منحوسی رژیم آل سعود پیامبر بر قوم جاهلی مبعوث شد که دختران خود را زنده‌به‌گور می‌کردند و این رژیم ادامه‌دهنده تفکرات اعراب عصر جاهلی است.

وی خاطرنشان کرد: ایرانیان همواره ملتی انسان‌دوست و اهل صلح هستند و هیچ‌گاه در طول تاریخ به ملت یا گروهی ظلم نکردند و وعده خدا در مورد گروه‌ها و ملت‌هایی که با ظلم کردن به حیات خود ادامه می‌دهند نزدیک است.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی