منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۰۵
شناسه خبر: 275357
گروه :خبر
1

مدیرعامل نظام صنفی کشاورزی شهرستان سیریک اظهارکرد: در شهرستان سیریک بیش از 900 نفر بهره بردار دارای پرونده فعالیت صنفی کشاورزی وجود دارد که شرایط لازم برای برای پوشش بیمه ای برخوردارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حسن رئیسی ، مدیرعامل نظام صنفی کشاورزی  سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی گفت:تفاهم نامه بین نظام صنفی شهرستان سیریک با ادارات شیلات ، جهادکشاورزی و تامین اجتماعی به منظور ارائه خدمات بیمه تامین اجتماعی به کشاورزان و صیادان امضاءو برای اجرا عملی شد.

وی اظهار کرد: کلیه بهره برداران این بخش که دارای پروانه از نظام صنفی کشاورزی هستند می توانند 5 نفر از نیروهای شاغل و یا به کارگیری شده خود را بیمه تامین اجتماعی نمایند.
این مسئول ابراز داشت: در صورت اطلاع رسانی و شفاف سازی اهمیت موضوع بیمه برای قشر کشاورز و صیاد این افراد می توانند هم خود و اعضای خانواده خویش را ضمن استفاده از مزایای بیمه درمانی از مزایایی حقوق بازنشستگی نیز همانند سایر کارمندان و حقوق بگیران دولتی برخوردار باشند.
رئیسی تصریح کرد: در شهرستان سیریک بیش از 2600 نفر بهره بردار در بخش کشاورزی و حدود 420 فروند لنج و قایق صیادی دارای مجوز در بخش شیلات فعالیت می کنند که افرادی که دارای بیمه نیستند می توانند از این فرصت خوب برای زندگی حال و آینده خود بهره مند شوند.
مدیرعامل نظام صنفی کشاورزی شهرستان سیریک یادآور شد: یکی از مزایایی بسیار خوب بیمه شده گان نظام صنفی کشاورزی این است که بیمه شده گان پایین ترین هزینه بیمه ای را در ماه پرداخت می کنند و در مقابل از سایر خدمات تامین اجتماعی بهره مند خواهد شد.
وی اظهار داشت: در صورت افزایش حدود دو هزار نفری بیمه شده گان تامین اجتماعی شهرستان سیریک گام مثبتی در راستای احداث و راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان ایجاد و مردم خوب و همیشه در صحنه شهرستان می توانند از این موهبت برخوردار باشند.
رئیسی خاطرنشان کرد: در شهرستان سیریک بیش از 900 نفر بهره بردار دارای پرونده فعالیت صنفی کشاورزی وجود دارد که شرایط لازم برای برای پوشش بیمه ای برخوردارند.

 
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است