منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۹
شناسه خبر: 279731
گروه :خبر
13941023000238_Test_PhotoA

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: آمریکایی‌ها زبان زور را بهتر از هر چیز می‌فهمند و وقتی مطمئن شوند زور طرف مقابل از خودشان بیشتر است، تمکین می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در همایش 3هزار نفری مسئولان بسیج دانشجویی در مصلای امام خمینی(ره) تهران اظهار داشت: هیچ قدرتی در جهان نمی‌تواند در برابر توان انقلاب اسلامی موفق باشد و همه آنها ذلیل خواهند شد که این به دلیل ماهیت و مبنای انقلاب اسلامی است.
وی افزود: توان و قدرت در نیروی دریایی سپاه وابسته به چند عامل نظیر سلاح، سرعت شناور، موشک و … است ولی یک عامل از باقی مهمتر است و آن هم عامل پاسداری است و اگر پاسدار با همه مشخصات پاسداری نباشد، بقیه عوامل، قدرت کارایی ندارند.

فدوی با بیان اینکه بدون در نظر گرفتن مشخصات پاسداری، امریکایی‌ها از ما قدرتمندترند، گفت: با وجود پاسداران است که سالهای طولانی است امریکایی ها در دریا در مقابل انقلاب اسلامی منفعلانه عمل می‌کنند.
فرمانده نیروی دریایی سپاه ادامه داد: آنها (آمریکایی ها) زبان زور را بهتر از هر چیز می‌فهمند چون اقدامات خودشان هم بر مبنای زور است بنابراین وقتی مطمئن می‌شوند زور طرف مقابل از خودشان بیشتر است، تمکین می کنند.

وی تصریح کرد: پاسداران نیروی دریایی سپاه سالهای طولانی است که در مصاف با آمریکایی‌ها بودند و ضربات زیادی در این مسیر به آنها زده اند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه آغاز درگیری این نیرو با آمریکایی‌ها در خلیج فارس را در سالهای 66 و 67 دانست و گفت: از آن سال تاکنون ما حتی یک 24 ساعت را هم برای ارتقای توان خود از دست ندادیم.

فدوی افزود: امریکایی ها تنها بخشی از توان ما را می‌دانند و بخش اعظم توان ما را وقتی می‌فهمند که دیگر برایشان دیر شده است.

وی با اشاره به دستگیری نظامیان آمریکایی در خلیج فارس توسط سپاه گفت: آن روز هم امریکایی ها و هم فرانسوی‌ها قدرت سپاه را در خلیج فارس به چشم خود دیدند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه ناوهای امریکایی‌ها در آن روز مانند اعدامی‌های سینه دیوار بودند، گفت: فیلم‌های زیادی از دستگیری آنها داشتیم که در زمان لازم نشان می‌دهیم.
فدوی اظهار داشت: هیچ کشوری و حتی کل اتحادیه اروپا نمی‌توانند کشتی امریکایی را توقیف کنند ولی در ماههای گذشته قایق‌های کوک ما که طولشان زیر 10 متر است، کشتی امریکایی را توقیف کردند‌.

وی اضافه کرد: کسی نمی‌تواند بگوید من مسلمانم و در مسیر انقلاب اسلامی و ولی فقیه حرکت می‌کنم ولی از آمریکا بترسد و قدرت را برای امریکایی‌ها به رسمیت بشناسد. خصوصا فردی که نظام اسلامی مسئولیت دارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: اگر کسی حتی به زبان این قدرت را برای آمریکا به رسمیت بشناسد، نباید جایگاهی را در انقلاب اسلامی اشغال کند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به حوادث منطقه بخصوص سوریه و یمن اشاره کرد و اظهار داشت: سعودی‌ها که عددی نیستند و با کمک امریکایی‌ها و اروپایی‌ها یک سال است از احمقی کشورهای منطقه استفاده کردند و به یمن حمله کردند اما نتیجه چه شد؟ جز اینکه چند ناو بزرگ آنها در دریای سرخ هدف قرار گرفت.

فدوی گفت: ما 2 شناور را گرفتیم در حالیکه یک ناوهواپیمابر با 90 هواپیما و یک رزم ناو، یک ناو شکن و ناوهای فرانسوی و آلمانی هم در منطقه بودند و در زمان دستگیری، 18 هواپیمای بی سرنشین و با سرنشین بلند می‌شود اما پاسداران ما با قدرت ماموریت خود را انجام دادند و با تحکم با ناو امریکایی صحبت کردند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پایان گفت: متاسفانه برخی مواقع در حالیکه در صحنه عمل این قدرت وجود دارد، آنهایی که می‌بایست بفهمند و مطلع باشند و این قدرت را روی میز نگه دارند و به رخ دشمن بکشند، اصلا نمیفهند و وقتی هم که می‌فهمند به آن باور ندارند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند