منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۵ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۲
شناسه خبر: 196878
گروه :خبر
image291253

خطیب نماز جمعه مشهد گفت: اول کسی که حکم قوه قضاییه را زیر سؤال برد منافقین بودند و اگر کسی بخواهد حکم قوه قضاییه را زیر سؤال ببرد، از همین تبار به شمار می رود و این خلاف صریح دستور امام به شمار می رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد مقدس در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: می خواهم به تمام مسؤولین امنیتی، انتظامی و قضایی این استان عرض کنم، برادران و عزیزان این درست نیست که اگر بنا شد ما در این کشور به یک غرور و عظمت ملی نایل شدیم، یک عده افراد ناهنجار، یک عده دختر و پسر بی بند و بار این غرور ملی را ابزار کنند و فساد اخلاقی در کشور راه بیندازند و خیابان ها را بند بیاورند، این صحیح نیست.

وی ادامه داد: حزب اللهی ها چرا شما این غرور ملی را، یک خلأ به وجود بیاورید برای یک عده آدم جفتک زن ناهنجار که بیایند بی بندوباری و فسادشان را به عنوان جشن و غرور ملی در خیایان ها راه بیندازند، چرا شما غرور ملی را جشن نمی گیرید؟ چرا شما با آن ابتهاج عظیم بسیجی و نشاط بالای حزب اللهی تان به این غرور ملی افتخار نمی کنید؟

آیت الله علم الهدی گفت: اول کسی که حکم قوه قضاییه را زیر سؤال برد منافقین بودند و اگر کسی بخواهد حکم قوه قضاییه را زیر سؤال ببرد، از همین تبار به شمار می رود و این خلاف صریح دستور امام به شمار می رود.

وی اظهار داشت: تنها راه نجات دولت آمریکا با این وضعیت این است که هسته‌ای  ما را از ما بگیرد، تحریم‌ها را نگه دارد و بعد بگوید ایران که یک مشکل بزرگ برای آمریکا است را حل کرده است؛ جان آمریکا به این مذاکرات و توافق وابسته است آن‌وقت با نمایندگان ما طوری برخورد می‌کنند که گویی روی صندلی محاکمه نشسته‌اند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی