منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۸:۵۹
شناسه خبر: 268295
گروه :خبر
11

هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان سه شنبه 22 دی پیگیری شد و نمایندگان شهرستان بستک میهمان رقبای خود بودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، در هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان هرچند گازال جناح توانست یک امتیاز را در خانه شهرداری نوین بندر عباس بدست بیاورد ولی با شکست سیبه کوخرد ، هفته ای نه چندان دلچسب برای هوادارن فوتبال این شهرستان رقم خورد.

گازال جناح در ورزشگاه دوراهی ایسینی بندرعباس در حال که تا دقیقه 90 از میزبان خود شهرداری نوین با یک گل عقب بود با گل لحضه پایانی سلیم موسوی یک امتیاز با ارزش خارج از خانه را به دست اورد تا به لطف یک امتیاز به دست امده با 7 امتیاز و با صعودی دوپله ای به رده پنجم برسید.

شهرداری نوین هم با 6 امتیاز در رده هشتم قرار گرفت.

اما سیبه کوخرد که در هفته قبل به بردی روحیه بخش  در مقابل نماینده میناب دست پیدا کرده بود در این هفته میهمان تیم ته جدولی اروند سورو بندرعباس بود که با یک گل بازی را واگذار کرد تا علاوه بر از دست رفتن جایگاهش ،متحمل نخستین شکست خارج از خانه خود شود.
همچنین یوسف نیکو مدافع سیبه در دقیقه 90 با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد و بازی بعد را از دست داد.

سیبه کوخرد با یک پله سقوط و 6 امتیاز به رده هفتم رفت واروند با کسب دومین برد خود شش امتیازی شد وجایگاه نهم جدول را از ان خود کرد.

هفته هفتم یکشنبه  27 دی برگزار خواهد شد که طبق برنامه گازال جناح در زمین اختصاصی خود از تیم صدرنشین وبدون شکست خلیج فارس میناب پذیرایی خواهد کردوسیبه کوخردمیهمان تیم بحران زده لمزان بندرلنگه خواهد بود.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است