منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۵
شناسه خبر: 193641
گروه :خبر
13930603000128_PhotoA

نوجوانان آزاد و فرنگی کار ایران در روز سوم مسابقات قهرمانی آسیا صاحب دو مدال نقره شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا روزهای 21 تا 24 خردادماه در شهر دهلی نو کشور هندوستان برگزار می‌شود.

در مسابقات روز سوم (شنبه) این رقابت‌ها تیم ایران صاحب دو مدال نقره شد.

در کشتی فرنگی و در وزن 76 کیلوگرم مسلم مرادی در دیدار نخست با نتیجه 7 بر صفر از سد حریف هندی گذشت وی در دور بعد نیز کشتی گیری از ژاپن را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت اما در این دیدار مقابل حریف قزاق ضربه شد و به مدال نقره رسید.
در وزن 69 کیلوگرم شایان عفیفی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 3 بر یک کشتی گیری از هند را مغلوب کرد وی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 3 بر 3 مغلوب حریف ازبکستانی شد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار مقابل حریفی از کشور کره جنوبی با نتیجه 5 بر 3 شکست خورد و پنجم شد.

در کشتی آزاد و در وزن 58 کیلوگرم امیرحسین کاوسی پس از یک دور استراحت در دور دوم با نتیجه 11 بر صفر از سد حریف ازبکستانی گذشت وی در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 9 بر 4 حریف هند را مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار با نتیجه 8 بر 5 مغلوب کشتی گیر مغولی شد و به مدال نقره بسنده کرد.
در وزن 63 کیلوگرم آرمین بابایی در دور نخست مقابل حریف هندی با ضربه فنی شکست خورد اما با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، بابایی در گروه بازنده ها مقابل حریف قزاق با نتیجه 5 بر صفر به پیروزی رسید و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار مقابل حریفی از کشور قرقیزستان با نتیجه 12 بر 6 شکست خورد و پنجم شد.
در وزن 54 کیلوگرم حامد رحیمی در دیدار نخست مقابل حریف ژاپنی با نتیجه 10 بر صفر مغلوب شد و با توجه به شکست این حریف در مسابقات بعدی، وی از دور رقابت ها کنار رفت.

فردا و در روز پایانی این رقابت ها در رشته کشتی آزاد مهدی عشقی, امیر پرسته و رضا علی جان زاده در اوزان 42، 46 و 50 کیلوگرم به میدان می‌روند.
در رشته کشتی فرنگی نیز سعید یوسفی و امین میرزاده در اوزان 85 و 100 کیلوگرم رودرروی حریفان قرار می‌گیرند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است