منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۱
شناسه خبر: 332355
گروه :خبر
hormoz

حسین باقری با کسب مدال نقره تفنگ بادی جام جهانی تیراندازی باکو اولین مدال مردان را در تاریخ جام‌های جهانی کسب کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛  در ادامه دومین روز از رقابت‌های جام جهانی تیراندازی باکو مسابقات تفنگ بادی 10 متر مردان، تپانچه 10 متر زنان و تراپ مردان برگزار شد .

در تفنگ بادی 10 متر مردان حسین باقری که پیش از این به فینال این ماده رسید، در رقابت‌ با هفت تیرانداز دیگر در مرحله نهایی به مدال نقره رسید.

باقری با امتیاز 206.2 به عنوان نایب قهرمانی دست یافت.

این اولین مدال مردان ایران در رقابت‌های جهانی است و پیش از این تنها بانوان ایرانی به مدال‌های جهانی دست پیدا کرده بودند.

در این ماده نماینده‌ای از چک به عنوان قهرمانی رسید. بخش مقدماتی نیز علیرضا داوود آبادی با 625.7 امتیاز در مکان سیزدهم جای گرفت و امیر حسین گل پسند با 622.3 در مکان بیست و هشتم قرار گرفت.

همچنین محمد مهدی مرتضوی در بخش ذخیره MQS شلیک کرد.

در رقابت‌های تپانچه زنان ایران سه نماینده داشت که الهام هریجانی در مکان سیزدهم قرار گرفت. مینا خبازیان و زینب طوماریان نیز به ترتیب در جایگاه‌های 44 و 53 قرار گرفتند.

ضمن این که به دلیل حضور تیراندازان  المپیکی در اردوی آمادگی هانوفر در این رقابت‌ها شرکت نکردند.

مسابقات جام جهانی آذربایجان با حضور 80 کشور جهان  و 640 ورزشکار از یکم تا نهم  تیر ماه در حال برگزاری است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است