منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۸
شناسه خبر: 237042
گروه :خبر
13931205000808_PhotoA

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همدلی با دولت این نیست که ضعف‌های آن پوشانده شود بلکه همدلی با دولت آن است که مشفقانه کمک کرد تا ضعف‌ها برطرف شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز (سه‌شنبه) در دانشگاه تهران در همایش «زنده باد مرگ بر آمریکا»، اظهار داشت: ماهیت رفتار آمریکا به عنوان شیطان بزرگ یک رفتار تروریستی برای ترساندن ملت‌ها است و اهرم‌های ترساندن مثل گزینه نظامی، قطعنامه و تحریم، اهرم‌های ترساندن و تروریسم دولتی آمریکاست.

وی با بیان اینکه کسانی که ملت را از تحریم و قطعنامه‌های آمریکا می ترسانند، پیاده نظام تروریسم آمریکا هستند، افزود: هدف آنها از مکانیزم ماشه نگاه داشتن اهرم ترساندن و سایه ترس بر سر یک ملت ایران است.

جلیلی خاطرنشان کرد: آمریکا می‌خواست با گفت‌وگو توان هسته‌ای ما را مختل کند و انقلاب اسلامی را مهار و وحدت ما را از بین ببرد؛ نامه مقام معظم رهبری نقشه‌های دشمن را ناکام گذاشت.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نامه رهبری فصل الخطاب شروع تجمیع و هم افزایی همه نیروهای انقلاب برای رصد هوشیارانه حرکت دشمن و مقابله با آن است، نامه رهبری سنگرها و جبهه‌های زیادی را برای ایفای نقش همگان در جهت دفاع از انقلاب و کشور باز کرده است و این جبهه بزرگ را نه می‌توان با غفلت و درگیرکردن نیروها با یکدیگر اداره کرد و نه می توان با خوش خیالی از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرد.

وی اضافه کرد: همدلی با دولت این نیست که ضعف های دولت پوشانده شو بلکه همدلی با دولت آن است که مشفقانه کمک کرد تا ضعف‌ها بر طرف شود.

جلیلی تاکید کرد: همدلی و همزبانی آن است که موافقان و منتقدان برجام، با دولت و ملت یکپارچه بر مبنای نامه تاریخی رهبری با نقض عهد آمریکا مقابله کنند. اعلامیه اوباما و وزارتخارجه آمریکا بعد از توافق هسته‌ای سندی گویا بر حقانیت شعار مرگ بر آمریکا و دلیلی روشن برای زنده باد مرگ بر آمریکاست.

ادامه دارد…

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان