منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۴
شناسه خبر: 249792
گروه :خبر
13940812000038_PhotoA

وزیر خارجه آمریکا می‌گوید که کشورش هیچ‌گاه به قصد ایران برای ساخت بمب اتم شک نداشته ولی حالا با توافق هسته‌ای، ضمانتی ایجاد شده که ایرانیان دیگر نتوانند بمب بسازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در ادامه دخالت‌های آمریکایی‌ها درباره سوریه، وزیر خارجه این کشور این بار در آتن موضع واشنگتن در قبال بحران سوریه و رئیس‌جمهور قانونی این کشور را تکرار کرد.

در حالی که مذاکرات درباره حل بحران سوریه همچنان ادامه داد، اظهارنظر‌ها و مداخلات غربی‌ها در این کشور هم همچنان ادامه دارد.

وزیر خارجه آمریکا به آتن رفته، درباره بحران سوریه گفت که این بحران باید از راه سیاسی برای ایجاد دولت انتقالی حل شود و همه کشورهای برای این منظور باید تلاش کنند.

جان کری با تکرار ادعاهای آمریکایی‌ها و مداخلات آنها در امور سوریه، تصریح کرد که باقی ماندن بشار اسد در قدرت، غیرقابل قبول است.

وزیر خارجه آمریکا به موضوع فعالیت‌های هسته‌ای ایران و گزارش اخیر مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در خصصو این فعالیت‌ها هم اشاره کرد و گفت: «هیچ وقت شک نداشتیم که ایران بر روی (ساخت) سلاح هسته‌ای کار کرده است.»

کری البته با همین پیش‌فرض هم از توافق وین تمجید کرد و گفت: «توافق هسته‌ای تضمین می‌کند که آنچه در گذشته رخ داده، در آینده تکرار تخواهد شد.»

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است