منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۴
شناسه خبر: 177410
گروه :خبر
13930729000137_PhotoA

سناتور آمریکایی روز پنجشنبه مدعی شد رفع کامل تحریم‌ها باعث خواهد شد ایران رشد اقتصادی سریعتر از آمریکا را تحریبه کند و پیشنهاد کرد واشنگتن بار دیگر تحریم‌هایی یکجانبه علیه تهران وضع کند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سناتور حامی تحریم‌های ایران روز پنجشنبه گفت برداشتن کامل تحریم‌ها علیه ایران، این کشور را به وضعیتی باز می‌گرداند که اقتصاد آن سریع‌تر از اقتصاد آمریکا رشد می‌کند.

بر اساس گزارش روزنامه «شیکاگو تریبیون»، «کرک» بار دیگر به انتقاد از توافق هسته‌ای احتمالی بین ایران و گروه 1+5 پرداخت و مدعی شد این اقدام باعث خواهد شد روابط آمریکا با متحدانش در خاورمیانه مخدوش شود.

وی گفت: «هم‌اکنون در خلیج فارس این برداشت وجود دارد که آمریکا با ایران متحد شده است. این توانمندی ما برای همکاری با کشورهای عرب در آن منطقه را تضعیف می‌کند.»

این سناتور آمریکایی گفت که آمریکا باید دور جدیدی از تحریم‌های یکجانبه علیه ایران وضع کند، اما اعتراف کرد متحدان عربی آمریکا در سایه تفاهم لوزان از این اقدام حمایت نخواهند کرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی