منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۸
شناسه خبر: 313584
گروه :خبر
13950212000812_PhotoA

نامزد جمهوریخواه انتخابات آمریکا ضمن رد احتمال شورش‌ در کشور در صورت عدم تعیین ترامپ به عنوان نامزد نهایی جمهوریخواهان گفت: «البته دونالد، شاید برای تشویق شورش، هر کاری بتواند انجام دهد».

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سناتور و نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مدعی شد دونالد ترامپ در صورت شکست در انتخابات حامیانش را به «شورش و اغتشاش» تشویق خواهد کرد.

«تد کروز» در مصاحبه با برنامه «در پیشگاه ملت» شبکه سی‌بی‌اس، این موضوع را که در صورت عدم تعیین دونالد ترامپ به عنوان نامزد نهایی جمهوری‌خواهان،‌ در آمریکا ‌شورش و اغتشاش خواهد شد، رد کرد.

وی با این حال گفت: «نه اینطور نخواهد شد. البته دونالد، شاید برای تشویق شورش، هر کاری بتواند انجام دهد».

اواخر اسفندماه بود که ترامپ با هشدار به سران حزب جمهوریخواه درباره ممانعت از تعیین شدن او به عنوان نامزد نهایی حزب، از احتمال شورش و اغتشاش در آمریکا سخن گفت.

نامزد پیشتاز جمهوریخواه گفته بود که اگر به اندازه کافی رأی ایالتی به دست آورد و حق نامزدی از او گرفته شود، «فکر می‌کنم که شاهد ناآرامی خواهید بود. فکر می‌کنم شاهد شورش خواهید بود. من نماینده چندین و چند میلیون نفرم.» (جزئیات بیشتر)

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی