منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۶
شناسه خبر: 181888
گروه :خبر

سناتور جمهوریخواه آمریکایی و کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در سال 2016 اصرار دارد که هر گونه توافق هسته‌ای با ایران باید مورد تایید کنگره قرار گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، «تد کروز» در مطلبی در روزنامه «واشنگتن‌پست» به مسئله هسته‌ای ایران پرداخت و مدعی شد، هیچ تهدیدی بزرگتر از دورنمای ایران هسته‌ای برای امنیت ملی آمریکا وجود ندارد.

وی با بیان این مطلب با اشاره به اینکه ایرانی‌ها خواستار نابودی اسرائیل هستند و شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دهند، ادعا کرد ایران مجهز به سلاح‌های هسته‌ای خطر کشتار میلیون‌ها آمریکایی یا میلیون‌ها نفر از متحدان آمریکا را به وجود می‌آورد! به‌زعم او، به همین خاطر، اولویت سنا باید توقف توافق بد با ایران باشد.

تد کروز در ادامه این مطلب آورده: «سنا اکنون در حال بررسی لایحه بازنگری توافق هسته‌ای ایران است که ملزم می‌سازد هر گونه توافق با ایران باید به کنگره ارائه شود. این لایحه با نیت خوب شروع شده و من از پیشبرد آن در کمیته حمایت می‌کنم. من از هر چیزی که عجله دولت اوباما برای نهایی کردن توافق با ایران را – که امنیت ملی آمریکا را به خطر بیاندازد – ، کُند کند، استقبال می‌کنم».

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان