منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۹:۳۶
شناسه خبر: 262290
گروه :خبر
کرسی ازاد اندیشی3

کرسی های آزاد اندیشی با موضوع « انرژی هسته ای» به ابتکار سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش جاسک در مدارس شهرستان برگزار گردید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مکران نیوز؛ ابراهیم کریمی مدیر آموزش و پرورش شهرستان جاسک در حاشیه برگزاری پنجمین کرسی‌آزاد‌اندیشی در آموزشگاه دخترانه فاطمیه و در جمع دانش آموزان شرکت کننده گفت: جمهوری اسلامی هرگز در صدد استفاده از بمب اتم نبوده و همواره تمام تلاش دانشمندان هسته ای کشورمان بر استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای متمرکز بوده است اما دشمنان ما همیشه می خواستند با این بهانه کشور و انقلاب ما را در بین جهانیان بدنام کنند .

وی افزود : تحریم های وضع شده از سوی شورای امنیت علیرغم تمام سختی و مشقت هایی که برای مردم ما داشت باعث رشد و خودکفایی هایی در صنعت نیز شد .

کریمی تصریح کرد : فتوای مقام معظم رهبری در خصوص حرام اعلام نمودن بمب اتم و درایت و تلاش تیم مذاکره کننده هسته ای این موضوع را برای همه دنیا آشکار ساخت .

مهری پابرجا مسئول سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش شهرستان جاسک هدف از برگزاری این کرسی ها در قالب طرح پرسش مهر را ، آشنایی دانش آموزان با انرژی هسته ای صلح آمیز،تقویت روحیه مشارکت جویی و پرسشگری ،شناساندن دستاوردهای انقاب اسلامی و بالا بردن روحیه اعتماد به نفس و خودباوری در دانش آموزان عنوان کرد.

طرح پرسش مهر آموزش و پرورش، اهدافی همچون تقویت روحیه مسوولیت پذیری در بین دانش آموزان و مشارکت آنان و فرهنگیان، تقویت اعتماد به نفس در نسل جوان و نوجوان و تقویت هویت دینی و ملی در نسل نوجوان را دنبال می کند.

روند اجرای طرح پرسش مهر در طول سالیان گذشته  نشان دهنده اهمیت امر تعلیم و تربیت و درگیر کردن ذهن دانش آموزان در موضوعات مهم کشور است تا در کنار فرآیند آموزش، در عرصه های مختلف بتوانند اظهار نظر کرده و در واقع نوعی زندگی اجتماعی را بیاموزند.

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان