منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۱
شناسه خبر: 217585
گروه :خبر
13911101000497_PhotoA
 

جلسه مشترک شورای مرکزی و دبیران استانی حزب کارگزاران

کرباسچی:دولت روحانی با همت کارگزاران و سرمایه‌گذاری هاشمی شکل گرفت

غلامحسین کرباسچی در جمع دبیران استانی حزب کارگزاران، با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم گفت: این دولت به همت شما و سرمایه‌گذاری آقای هاشمی شکل گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، ارگان حزب کارگزاران سازندگی، غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در جلسه اخیر حزب کارگزاران با اشاره به اساسنامه این حزب اظهار داشت: ساختار اساسنامه کارگزاران برخلاف اساسنامه‌های دیگر پیچیده است به این صورت که در کارگزاران باید کانون‌های حزبی راه‌اندازی شود.

وی در توضیح سخنان خود گفت: روسای این کانون‌های حزبی تنها کسانی هستند که می‌توانند در انتخابات شورای مرکزی که در کنگره تشکیل می‌شود شرکت کنند. اعضای هر کانون 5 تا 20 نفر است و محدودیتی برای تشکیل آنها وجود ندارد.

کرباسچی با بیان اینکه اعضای شورای مرکزی حزب کارگزاران از دل این کانون‌ها بیرون می‌آیند به محاسن و معایب این طرح پرداخت و یادآور شد: یکی از معایب آن این است که تا کانون‌ها راه‌اندازی و اعضای آن تکمیل نشود برگزاری کنگره به تعویق می‌افتد.

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ادامه داد: اما حسن آن (تشکیل کانون‌های حزبی) این است که انتخابات برابر برای هر یک از روسای کانون‌ها برقرار است در واقع نظام انتخاباتی از صدر تا ذیل است.

وی خاطرنشان کرد: در شاخه‌های پایین‌تر رقابت برای ریاست کانون‌ها شکل می‌گیرد و در رده میانی رقابت برای حضور در شورای استانی و در رده نهایی، رقابت برای حضور در شورای مرکزی صورت می‌گیرد و اکنون اعضای شورای استانی حزب حداقل 500 نفر در سراسر کشور است.

کرباسچی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم به حمایت رئیس دولت اصلاحات، آیت‌الله هاشمی و تبلیغ و تشویق آنان جهت رای دادن به روحانی پرداخت و گفت: این دولت به همت شما و سرمایه‌گذاری آقای هاشمی شکل گرفت.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی