منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۵
شناسه خبر: 259102
گروه :خبر
badminton-pbsi-faravarzesh.com_
 

سایت رادیو زمانه دراین باره نوشته است:

کدهایی دقیق از نفوذ بهاییان در اندرونی برخی مقامات

یکی از مجاری برقراری و عمیق تر شدن ارتباط بهائیان با بخشی از اصلاح طلبان به ارتباطات آنها در زندان پس از فتنه ۸۸ برمی گردد.

یکی از مجاری برقراری و عمیق تر شدن ارتباط بهائیان با بخشی از اصلاح طلبان به ارتباطات آنها در زندان پس از فتنه ۸۸ برمی گردد.

سایت رادیو زمانه دراین باره نوشته است:
”پس از انتخابات ودستگیری های گسترده مردم، بازداشت شدگان که از طیف های مختلف سیاسی و عقیدتی بودند، در زندان با بهاییان زندانی آشنا شدند که همین امر موجب تحولی شگرف در نگرش ایشان نسبت به آیین بهایی و پیروانش شد. مقالات و مصاحبه های ایشان
در حمایت از حقوق شهروندان بهایی موجبات نگرانی حکومت ایران را فراهم آورد”

به عنوان نمونه شاهد ارتباط نزدیک فائزه هاشمی رفسنجانی دختر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بهاییان در زندان هستیم.

فائزه هاشمی در مصاحبه با روزنامه بهار با مرور خاطرات دوره بازداشت خود، از بهایی‌ها و منافقین به عنوان دوستان خود یاد کرده و می گوید:
” در میان هم‌بندی‌ها و دوستانم، بهایی‌ها، تعدادی از سازمان مجاهدین و… چند نفر لائیک و چپ بودند… بابا در ملاقات‌ گله‌های آن طرف را منتقل کرد که چرا به مجاهدین، منافقین نمی‌گویم یا چرا روابط خوبی مثلا با مجاهدین و بهائی‌ها دارم.”

وی درمصاحبه با روزنامه فیگارو با اشاره به زندانی شدنش به مدت ۶ ماه می‌گوید:
” زندان تجربه بسیار خوبی بود چرا که با زنان و مردان بزرگ ایرانی، بهائی‌ها، اعضای مجاهدین خلق، اصلاح‌طلبان و کسانی آشنا شدم که برای باورهایشان مبارزه می‌کنند.”

یکی از زندانیان فرقه صهیونیستی بهائیت بنام مهوش شهریاری که از دوستان و نزدیکان او در زندان اوین بوده است در یادداشت های روزانه خود که بعدها رسانه های بهایی منتشر کردند نوشته است:

”امروز فائزه خانم اعلان‌ کرد که مایل ‌است ھمراه ما روزه بگیرد [یازدهم تا ۲۹ اسفند دوران روزه بهاییان است]. با او افطار کردیم. محبت او فوق‌العاده است.”

*این فرد در ۲۸ اسفند می‌نویسد: «امشب افطار مھمان فائزه خانم بودیم. ھمه را دعوت کرده بودند به فسنجان با پسته رفسنجان، سالاد الویه و سوپ عالی. بعد ھم چند دقیقه‌ای صحبت‌ کرد. قرار است سی‌ام اسفند بعد از سال تحویل آزاد شود اما اعلان‌ کرده که مایل‌ است که سال تحویل را در زندان بگذراند، ھمراه با بقیه دوستانش.»

ائتلاف و اتحاد با بهائیان در در ایام فتنه و بعد از آن از سوی برخی اصلاح طلبان و فتنه گران امری غیر قابل انکار است و متاسفانه شاهد دفاع آنها از این فرقه ضاله هستیم.

همچنین برگزاری جلسات و هم نشینی های سیاسی و فرهنگی بین عناصر فتنه و بهایی خصوصا در آستانه انتخابات تشدید می شود.

خبرها حاکی از آن است که جلسات منظمی میان فرزند یکی از مسئولین با برخی بهاییان مانند “لوا خانجانی” در سالهای اخیر برقرار شده است و با پدرخود نیز درباره کمک به بهاییان صحبت کرده است. حتی برخی معتقدند لوا خانجانی جذب فرقه ضاله شده است.

به نظر می رسد یکی از مواردی که دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی باید بصورت جدی مورد توجه قرار دهند و مانع از آن شوند، نفوذ و یارگیری بهائیان از فرزندان و افراد نزدیک به برخی مقامات است.
نفوذ و یارگیری بابیت و بهاییت در اطراف برخی افراد و خانواده های محترم در تاریخ این فرقه ضاله سابقه دارد. قره العین فقط یک نمونه است!

 

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند