منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۸
شناسه خبر: 178701
گروه :خبر
 

نامه سرگشاده دانشجویان دانشکده رسانه فارس به «آلن ایر»

کتاب «بحران ساختگی» را بخوانید تا با «مبانی منطق آمریکایی» آشنا شوید

جمعی از دانشجویان دانشکده رسانه فارس در نامه‌ای سرگشاده از آلن ایر سخنگوی فارسی‌زبان وزارت خارجه آمریکا خواستند کتاب «بحران ساختگی» نوشته گرت پورتر آمریکایی را مطالعه نماید.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، به دنبال انتشار گزارش مستند خبرگزاری فارس درباره جیسون رضائیان و طرح این پرسش که آیا نام این فعالیت ها خبرنگاری می تواند باشد یا جاسوسی، آلن ایر سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه آمریکا طی مطلبی استدلال‌های این گزارش را غلط خوانده و خبرنگاران فارس را توصیه به خواندن کتاب منطق شهید مطهری کرد. پیرو انتشار مطلب آلن ایر، جمعی از دانشجویان دانشکده رسانه فارس در نامه ای سرگشاده، به آلن ایر توصیه کردند کتاب «بحران ساختگی» نوشته گرت پورتر را مطالعه کرده و با منطق آمریکایی بیشتر آشنا شود. متن این نامه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای آلن ایر

سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده آمریکا

از آنجائیکه طی مطلبی در صفحه فیس بوک خود، علاقمندی تان را به امور منطقی نشان داده اید، برآن شدیم تا به جنابعالی توصیه کنیم کتاب «بحران ساختگی» نوشته آقای دکتر گرت پورتر-هموطن‌تان- را مطالعه فرمائید تا با اصول و مبانی منطق در نظام سیاسی آمریکا بیشتر آشنا شوید.

دکتر پورتر در این کتاب به شما ثابت خواهد کرد که رژیم آمریکا چگونه با دروغ‌های مضحک و جعل کودکانه اسناد، جمهوری اسلامی ایران را متهم به تلاش برای دستیابی به سلاح هسته‌ای کرده تا این دروغ بزرگ و بحران ساختگی را بهانه ای برای ضربه زدن به ملت ایران قرار دهد.

این کتاب را بخوانید تا وجدانتان را در معرض یک نمونه از مصادیق منطق «توجیه وسیله توسط هدف» در شاکله معرفتی خود و روسای جنایتکارتان قرار دهید بلکه بیدار شوید. شما برای دشمنی و ضربه زدن به این ملت،‌ به هر دروغ و تهمت بی‌پایه‌ای متوسل شده اید و البته ما خوشحالیم که وجدان‌های بیدار و انسان‌های آگاهی چون گرت پورتر، در قلب آمریکا، نقشه‌های شوم الیگارش‌های آمریکایی را نقش برآب کرده اند.

جمعی از دانشجویان دانشکده رسانه فارس»

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است