منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۰
شناسه خبر: 290156
گروه :خبر
139211031128397801967804
 

رئیس اداره پیام آور ایثار سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور؛

کتاب اصول و فنون پیام رسانی ایثار در ۲۲ اسفندماه رونمایی می شود

رئیس اداره پیام آور ایثار سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور ، اظهار کرد: کتاب اصول و فنون پیام رسانی ایثار روز 22 اسفند به مناسبت روز شهید در وزارت کشور رونمایی خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ حمید اعتماد رئیس اداره پیام آور ایثار سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با بیان اینکه همایش یک روزه فنون سخنوری، ارتباط موثر و روایتگری خانواده های معظم شاهد ایثارگران به مدت سال است که در حال برگزاری است، گفت:  در سال 1392 تعداد شرکت کنندگان در دوره مقدماتی دو هزار و 200نفر بود و در دوره تکمیلی که در تهران برگزار شد از کیله استانها بنابر سهمیه اختصاص یافته در این دوره شرکت کردند.

 

وی افزود: به مدت سه سال هر پنجشنبه و جمعه در همه استان ها حضور پیدا می کردیم و پس از پایان یافتن دوره های مقدماتی با توجه به محدودیت ها همه افراد نتوانستند در دوره تکمیلی شرکت کنند لذا هر استان بنابر سهمیه 15 یا 16 نفری در این دوره حضور داشتند.

 

رئیس اداره پیام آور ایثار سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با اشاره به اینکه بسته آموزشی دوره تکمیلی درحال آماده سازی است، اظهار کرد: بسته ده تایی دی وی دی کامل به طریق تلویزیونی دوره های آموزشی با کیفیت عالی در اختیار افراد قرار داده می شود.

 

اعتماد تصریح کرد: هر دی وی دی شامل سه کلاس که مدت زمان هرکلاس حدود یک ساعت و نیم می باشد و در این کلاسها از اساتید برجسته ای هم چون دکتر نایینی، فتح الله جعفری،  همچنین از حجت الاسلام ماندگاری و حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در اقناع اندیشه و مخاطب شناسی استفاده شده است.

 

وی افزود: بسته ده تایی بصورت چند رسانه ای برای استفاده افراد منتشر شده است همچنین کتابی با عنوان  اصول و فنون پیام رسانی ایثار که در مرحله چاپ قرار دارد روز 22 اسفند به مناسبت روز شهید در وزارت کشور رونمایی خواهد شد.

 

رئیس اداره پیام آور ایثار سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور ،تاکید کرد: کتاب اصول و فنون پیام رسانی ایثار یک مجلد 250 صفحه ای است و برای افرادی که اهل پژوهش بوده و تمایل دارند روایتها را بصورت مکتوب داشته باشندبعد از تعطیلات عید نوروز می توانند از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران کتاب را دریافت نمایند.

 

اعتماد بیان کرد: با توجه به اینکه این همایش در پایان سال و در استان هرمزگان انجام می شود لذا راویان استان هرمزگان به عنوان اولین افرادی هستند که بسته آموزشی و کتاب فنون اصول پیام رسانی ایثار را دریافت خواهند کرد.

 

وی گفت: در اعزام راویان وقفه هایی صورت گرفت لذا درصدد هستیم که وقت ویژه ای را در اختیار پیام آوران قرار داده شود به همین دلیل اقداماتی صورت گرفته است  و تشکل پیام آوران ایثار  به عنوان شرکت های غیرتجاری فرهنگی از طریق وزارت کشور ثبت شده است که 32 دفتر نمایندگی در سطح کشور تاسیس می شود.

 

رئیس اداره پیام آور ایثار سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور ، خاطرنشان کرد: به توجه به اینکه شهدا گنجینه های جامعه هستند و با گذشت زمان نباید به فراموشی سپرده شوند لذا درصدد هستیم در دوره های آتی یاد شهدای دریایی را زنده نگه داریم تا مغفول واقع نشوند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی