منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵
شناسه خبر: 338837
گروه :خبر
IMG18490718

مدیر کتابفروشی کتابسرای سروش استان هرمزگان با بیان اینکه عدم آشنایی کافی با طرح عیدانه کتاب مانع از حضور ما در این طرح شد، گفت: با پیگیری های به موقع و به هنگام از چگونگی و زمان اجرای طرح تابستانه کتاب توانستیم تاکنون به عنوان تنها کتابفروشی فعال استان هرمزگان در این طرح باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از فرهنگ کده ؛ مدیر کتابفروشی کتابسرای سروش استان هرمزگان با بیان اینکه عدم آشنایی کافی با طرح عیدانه کتاب مانع از حضور ما در این طرح شد، گفت: با پیگیری های به موقع و به هنگام از چگونگی و زمان اجرای طرح تابستانه کتاب توانستیم تاکنون به عنوان تنها کتابفروشی فعال استان هرمزگان در این طرح باشیم.

 

محمود آبادی از عدم مشارکت دیگر کتابفروشی های این استان در طرح تابستانه کتاب ابراز تاسف کرد و گفت: بیشتری کتابفروشی های این استان کتاب های متنوع و به روزی ندارند. این امر باعث می شود مخاطبان هنگام مراجعه به آنها نتوانند کتاب های مورد نظر خود را تهیه کنند.

 

مدیر کتابفروشی کتابسرای سروش افزود: اکثر کتابفروشی های استان هرمزگان به کتاب های درسی و کمک درسی اکتفا می کنند و نیازهای مخاطبان را در نظر نمی گیرند. درحالی که باید کتاب های مختلفی را در حوزه های متنوع در کتابفروشی خود داشته باشند تا انگیزه مردم برای مراجعه به آنها افزایش پیدا کند.

 

وی با بیان اینکه فضای مجازی فرصت مناسب و کم هزینه ای را برای تبلیغات طرح تابستانه کتاب در اختیار همه قرار داده است، گفت: ما در صفحه اینستاگرام کتابفروشی خود به معرفی کتاب های موجود در فروشگاه خود پرداخته ایم تا عالقمندان بتوانند با استفاده از تخفیف طرح تابستانه کتاب کتاب های مورد نیاز خود را خریداری کنند.

 

محمود آبادی بیان کرد: ما در کتابفروشی کتابسرای سروش علاوه بر تخفیف تابستانه کتاب تعدادی از کتاب های خود را با تخفیف بیشتر عرضه می کنیم تا شرایط خرید کتاب را برای کسانی که قیمت کتاب را بالا می دانند ساده کنیم.

 

وی با بیان اینکه اجرای طرح های حمایتی از کتابفروش ها باید در طول سال استمرار داشته باشد، گفت: فصل بهار و تابستان بهترین زمان برای اجرای این طرح ها است چرا که در این فصل ها به نسبت فصل پاییز کتابفروشی ها با اوج مشتری روبه رو نیستند و فرصت کافی برای پرداختن به این طرح ها را به نحو کامل و جامع دارند. در طرح» تابستانه کتاب« کتاب های عمومی از 20 %تخفیف و کتاب های کودک و نوجوان از 25 %تخفیف برخوردار می شوند.

 

طرح تابستانه کتاب در بازه زمانی یک ماهه از 16 تیر تا 15 مرداد سال جاری در کتابفروشی های عضو این طرح اجرا می شود. علاقمندان می توانند برای کسب اطالعات بیشتر از طرح تابستانه کتاب به کانال تلگرامی /me.telegram://https tabestanehketab بپیوندند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است