منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۱
شناسه خبر: 307556
گروه :خبر
81854575-70353135

سرپرست قرارگاه پلیس راه هرمزگان با اشاره به کاهش 7 درصدی تصادفات در محورهای هرمزگان ، اظهار کرد: دربخش تصادفات جرحی ۴٣فقره تصادف رخ داد که در این رابط ٢٣٠نفر مجروح شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سرهنگ علی اسفندانی، سرپرست قرارگاه پلیس راههای هرمزگان درجمع خبرنگاران با بیان در حوادث جاده ای نوروز 95 شاهد کاهش 7 درصدی تصادفات منجر به فوت در استان بوده ایم، گفت: در فروردین امسال 35نفر در تصادفات جاده ای جان خود را از دست داده اند همچنین در در فروردین سال گذشته٣٠فقره تصادف منجر به فوت رخ داد که امسال با کاهش هفت درصدی به ٢٨فقره کاهش تصادف رسیده است.

 

وی افزود: دربخش تصادفات جرحی ۴٣فقره تصادف رخ داد که در این رابط ٢٣٠نفر مجروح شدند و در این زمینه نیز  ٢٢درصد در وقوع کاهش تصادفات جرحی داشته ایم.

 

سرپرست قرارگاه پلیس راههای هرمزگان از تدوین سند توسعه ارتقاء ترافیک در هرمزگان خبرداد واظهار کرد: ریشه اکثر آسیب های اجتماعی در ایران تصادفات رانندگی است چنانچه اگر این سند ازسوی ادارات و نهادها حمایت شود استان هرمزگان کاهش وقوع تخلفات و تصادفات خواهدبود.

 

وی با تاکید بر اولویت آموزشهای همگانی تصریح کرد: بهبود فرهنگ رانندگی ،کاهش تصادفات اول آموزش و مهندسی راهها اولویت کار است سپس سراغ اعمال قانون خواهیم رفت.

 

اسفندانی با اشاره به رفع اشکال از۶٠نقطه حادثه خیز و خط کشی و نصب علاءم در محورهای استان تاکید کرد: محورهای شرقی استان باید در دستور کار متولیان امر باشدکه این مهم در کاهش تصادفات موثراست.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است