منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۳
شناسه خبر: 279874
گروه :خبر
download (2)

رئیس پلیس راهور استان هرمزگان از کاهش 11 درصدی تصادفات فوتی در محورهای درون شهری استان طی 10 ماه امسال خبر داد و مسیرها و محدودیت‌های ترافیکی مرتبط با راهپیمایی روز 22 بهمن ماه را اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز: سرهنگ “محمد باقر سلیمی” در تشریح عملکرد 10 ماهه پلیس راهور  گفت: با انجام اقدامات پیشگیرانه و تلاش شبانه روزی ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی استان طی 10 ماه گذشته محورهای درون شهری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در تصادفات فوتی 11 درصد، خسارتی 68 درصد و جرحی 15 درصد شاهد کاهش تصادفات بوده است.
وی افزود: در این مدت 533 هزار و 671 تخلف ثبت، دو هزار و 41 دستگاه موتورسیکلت به خاطر تخلفات پلاک توقیف و تعداد 473 هزار و 271 برگ جریمه صادر شده است.
این مسئول انتظامی تصریح کرد: به طور میانگین در این مدت هر 30 ثانیه یک تخلف و اعمال قانون، هر دقیقه یک ماموریت 110 انجام، هر یک ساعت یک دستگاه موتورسیکلت توقیف، هر یک و نیم ساعت یک دستگاه خودرو توقیف و هر دو ساعت یک تصادف منجر به ترسیم کروکی صورت گرفته است.
سرهنگ”سلیمی” بیان داشت: در این مدت 54 جلد گواهینامه به خاطر نمره منفی ضبط و 5 هزار و 344 وسیله نقلیه با خلافی بالای 10 میلیون ریال اعمال قانون شده است.
وی با اشاره به شماره گذاری 54 هزار و 448 دستگاه خودرو نوشماره و صدور 25 هزار و 805 جلد گواهینامه جدید، اظهار داشت: طی این مدت در 416 مدرسه، 57 جلسه ناوگان حمل و نقل عمومی، 86 جلسه با ادارات و 15 جلسه در مساجد برگزار شده و در مجموع به تعداد 441 هزار و 33 نفر اقدامات فرهنگی و آموزشی ارائه شده است.
این مسئول انتظامی افزود: در این مدت هزار و 10 تماس با سامانه 197 در ارتباط با پلیس راهور برقرار که در زمینه تقدیر از عملکرد پلیس راهنمایی و رانندگی 538 درصد افزایش را شاهد هستیم.
سرهنگ”سلیمی” با بیان اینکه مسیر راهپیمایی مراسم 22 بهمن از مقابل مسجد علی بن ابیطالب (ع) تا مقابل ساختمان استانداری قدیم در مسیر بلوار ساحلی برگزار می‌شود، اظهار داشت: مسیر بلوار ساحلی از شرق به غرب از دور برگردان نیروی دریایی (تقاطع چمران) و از غرب به شرق از میدان صیادان (لارک) مسدود بوده و بلوار امام خمینی”ره”، بلوار شهید چمران، بلوار جمهوری اسلامی و بلوار امام حسین (ع) به عنوان مسیرهای جایگزین تعیین شده است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی “هرمزگان” با تاکید بر اینکه احترام به قانون، پایداری و ثبات در رانندگی را به همراه دارد، توصیه کرد: شهروندان عزیز با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و احترام به حقوق خود و دیگران، در پیشگیری از بی نظمی و حوادث ترافیکی همیار و همگام پلیس باشند.

 

انتهای پیام/پ

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است