منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
شناسه خبر: 305190
گروه :خبر
882115_977

یارانه باید به افراد نیازمند تعلق گیرد در این امر شکی نیست اما چرا در سال آخر دولت تدبیر و امید رنگ و بوی حذف دهک های پر درآمد کمتر می شود، به راستی مردم نیازمند تا کی باید نگران واریز نشدن یارانه خود در سر هرماه باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، پس از شروع حذف یارانه ثروتمندان در دولت یازدهم و مصیبت عظما خواندن شب پرداخت یارانه ها ، هنوز نمی توان گفت به هدف و مقصود رسیده ایم.

 

یارانه باید به افراد نیازمند تعلق گیرد در این امر شکی نیست اما چرا در سال آخر دولت تدبیر و امید رنگ و بوی حذف دهک های پر درآمد کمتر می شود، به راستی مردم نیازمند تا کی باید نگران واریز نشدن یارانه خود در سر هرماه باشند. تصمیم گیری جدی در این خصوص بسیار مهم است و حال پس از حذف یارانه چند میلیون نفر باید مبالغ آن صرف هزینه های مثل تولید و کمک به اقتصاد مقاومتی شود که چنین چیزی را تا کنون مشاهده نمی کنیم.

 

اینکه شروع پرداخت یارانه کار درستی بود یا نه نیز خود جای بحث دارد اما موضوعی که حال باید آن را مورد توجه قرار داد نحوه ادامه کار است به نوعی که مردم نیازمند متضرر نشوند، در این بین عده ای هم به فکر کار و کاسبی خود هستند و با ایجاد پیامک های تبلیغاتی مختلف خبر از افرادی که یارانه آنان حذف می شود می دهند و داغ دل مردم را تازه می کنند.

 

اقتصاد فرد محور در کنار توانمند سازی نیازمندان باید سرلوحه اقتصاددانان دولت باشد و  یکی از باید هایی که دولت موظف به انجام آن است توانمند سازی عملی دهک های نیازمند است که مقام معظم رهبری به درستی این موضوع را رصد کرده و شعار سال را بر همین مبنا به اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نام نهادند.

 

دولت یازدهم در اواخر دوره خود به گفته وزیر کار حذف یارانه پردرامد ها را آرام آرام انجام می دهد تا خدایی نکرده به برخی ها بر نخورد که چرا یارانه آنها حذف شده است.

 

درست یا غلط، قانون پرداخت یارانه تصویب و اجرا شد و مبلغی هر ماه باد به نیازمندان برای کمک به مخارجشان تعلق گیرد، مبلغی که بعد از چند سال شروع طرح آن هیچ تغیری نکرده است علی رغم اینکه تورم و مبلغ حقوق و دستمزد سال به سال افزایش پیدا کرده است.

 

تا کی باید منتظر پرداخت یارانه بود؟ آیا طرح حذف پرداخت یارانه به مردم وجود دارد؟ آیا بالاخره یارانه ثروتمندان حذف خواهد شد؟ این از سئوالاتی است که مردم در ذهنشان وجود دارد و با توجه به شرایط موجود فقط زمان می تواند جوابگوی این مطالب باشد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان