منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۹
شناسه خبر: 219437
گروه :خبر
326438_347

کارشناس ارشد مسائل اجتماعی با اشاره به کاهش جمعیت نسل جوان در کشورگفت:دشمن با این توطئه می خواستند از تعداد نسل جوان به ویژه در کشور های مسلمان و به ویژه ایران اسلامی بکاهند تا خود در جبهه برتر قرار بگیرند .

لیلی حمزه پور، کارشناس ارشد مسایل زنان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع هرمز با بیان اینکه کاهش جمعیت نسل جوان و متعهد برای کشور بسیار مضر است، افزود:خانواده تنها بنیانی است که مولد جمعیت است هر چه خانواده اصیل تر وپایدار تر باشد نسل بیشتر و کار آمدتری تولید می کند.

 

وی تاکید کرد: فرزندان سالم و مفید حاصل روابط سالم وگرم و صمیمی همسران هستند و از طرفی روابط ناسالم و غیر شرعی اولین آسیب را به پایداری تعهدات نسبت به یکدیگر وپایبندی زن ومرد به خانواده می زند .
این کارشناس ارشد در ادامه با بیان اینکه، کاهش نسل در جامعه خطرات فراوانی را به دنبال دارد گفت: فروپاشی خانواده کاهش نسل را در پی داشته و در تولید نسل سالم اثر می گذارد و در مدت کوتاهی موجب کاهش جمعیت می شود .
حمزه پور، دشمنان به خصوص امریکا و جهان غرب در سالهای اخیر سعی نموده اند نقشه خود را مبنی بر کاهش جمعیت در کشورهای مسلمان دنبال نمایند  بیان کرد و گفت: دشمن با این توطئه می خواستند از تعداد نسل جوان به ویژه در کشور های مسلمان و به ویژه ایران اسلامی بکاهند تا خود در جبهه برتر قرار بگیرند .
این کارشناس ارشد مسایل اجتماعی تصریح کرد : زیرا تجدید نسل برای یک کشور درد است و نیازمند یک کار جمعی از سوی همه قوا و نیازمند اقدامات اجتماعی وفرهنگی است که باید در جهت افزایش جمعیت جوان صورت گیرد.
وی از دیگر دلایل دشمنی جهان غرب با افزایش جمعیت را «رشد و پیشرفت جامعه اسلامی » بیان و تصریح کرد: چرا که جمعیت جوان و با نشاط و تحصیل کرده و با تلاش و پشتکار مهم ترین عامل رشد و پیشرفت جامعه خود خواهد بود و دشمنان و به خصوص امریکا این را نمی خواهد .
حمزه پور افزود: متاسفانه سال هاست که شاهدیم رسانه های بیگانه با قبح زدایی وعادی سازی روابط نامشروع این معضل را به درون خانواده ها کشانده اند و با اصرار تمام زنان و مردان جوان را به روابط خارج از عرف و شرع اسلام دعوت می کنند واهداف شوم خود را برای مقابله با اسلام و کاهش جمعیت و براندازی نسل مسلمان شیعه از طریق فروپاشی خانواده دنبال می کنند .
وی در ادامه با تاکید بر اینکه تغییر رفتار جوانان و سبک زندگی غلط مهم ترین عامل کاهش جمعیت ایران است ، افزود: نرخ باروری در ایران کاهشی بی سابقه دارد و این بزرگترین چالش پیش روی ما خواهد بود .

 

انتهای پیام /م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند