منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۱
شناسه خبر: 246570
گروه :خبر
IMG53

امام جمعه موقت شهرستان بستک خطاب به کاندیداها گفت: مخلصانه و مسئولانه کار کنید و اهل هیچگونه جناح بازی نباشید زیرا که مجلس نیاز به یک نماینده مدرس گونه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، حجت الاسلام جعفر کاظم زاده، امام جمعه موقت شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه ، دفاع از مظلوم را یک فرهنگ اسلامی دانست و گفت: بعضی ها دفاع از مظلوم را سیاست خارجه می دانند اما بدانند که این دفاع نوعی فرهنگ اسلامی است.

 
وی با اشاره به دیدار بسیجیان با رهبر معظم انقلاب افزود: دشمنان این نظام بدانند که تا ولایت فقیه است همه ما بسیجی وار و گوش به فرمان رهبر انقلاب ، در مقابل آنان می ایستیم و آرزوی نفوذ و تداخل در امور کشور را به گور خواهند برد.
 
امام جمعه موقت شهرستان بستک پروژه نفوذ را از موضوعات  مهم در دشمنی نرم دانست و اظهار کرد : مهم این است که بدانیم و باور کنیم که دشمن در حال طراحی و برنامه ریزی در این زمینه است.
 
 کاظم زاده با اشاره به تخریب شورای نگهبان در چند روز اخیر گفت: کاندیداها چه تایید بشوند چه نشوند فصل الخطاب شورای نگهبان است و تصمیم گیری و حرف آخر با آنهاست،بعضی ها سعی نکنند که افکار عمومی را گمراه کنند و کار شورای نگهبان را زیر سوال ببرند.
 
وی از کاندیداها خواست که دین را در راس امور قرار دهند و افزود: کاندیدا باید ملی و مردمی باشد و درد مردم را بداند،مشکلات منطقه و حوزه انتخابیش را بشناسد و برای حل آنها برنامه و طرح داشته باشد.اهل تهدید نباشد و با تهدید شدن کم نیاورد.حرف حق را بزند و از حق دفاع کند.
 
امام جمعه موقت شهرستان بستک خطاب به کاندیداها گفت: مخلصانه و مسئولانه کار کنید و اهل هیچگونه جناح بازی نباشید زیرا که مجلس نیاز به یک نماینده مدرس گونه دارد.
 
حجت الاسلام کاظم زاده همچنین با اشاره به اجلاس گازی تهران و اشتیاق روسای جمهور کشورهای مختلف به دیدار با رهبری گفت: این اشتیاق و تمجیدات آنها نشان از جایگاه رفیع ولایت فقیه و رهبری است که هوشمندانه و با درایت تمامی مسائل ریز و درشت را رصد و تحلیل و بیان می کنند.
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است