منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۴۹
شناسه خبر: 284997
گروه :خبر
نصری (19)

فرماندار بندرخمیر دامن زدن به اختلافات و توهین به قومیت‌ها و قبایل را خلاف قانون خواند و گفت: کاندیداها از دامن زدن به اختلافات پرهیز کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، علیرضا نصری فرماندار بندرخمیر در گفتگو با خبرنگار لوار، اظهار داشت: عمل به قانون منشور ملی و فصل الخطاب همه خواهد بود لذا همه را به رعایت قانون و قانونگرایی دعوت می‌کنیم.

 

وی ضمن دعوت از مردم به منظور شرکت در انتخابات هفتم اسفند اضافه کرد: کاندیداها تبلیغات محیطی خود را انجام داده‌اند و تریبون‌هایی در اختیار آنان گذاشته شده تا خود و برنامه‌های پیش رو را به مردم معرفی کنند و همه از این فرصت استفاده کرده‌اند لذا در هفتم اسفند مردم با بصیرتی مثال زدنی گزینه مورد نظر خود را انتخاب خواهند کرد.

 

فرماندار بندرخمیر در ادامه ، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی تعامل خوبی با ستاد انتخابات شهرستان داشته‌اند تا مردم را در مشارکتی حماسی یاری کنند.

 

نصری همچنین گفت: انتخابات پیش رو انتخاباتی قانونمند است که تمامی تدابیر لازم برای با شکوه برگزار شدن آن فراهم شده است.

 

وی هشدار به کاندیداها و ستادهای تبلیغاتی آنان،  اظهار کرد: برگزاری انتابات بایدها و نبایدهایی دارد که لازم است توسط کاندیداها رصد شود لذا تأکید ما بر این است که با هر گونه برخورد غیر قانونی در اجرای انتخابات و تبلیغات در زمان‌های ممنوعه برخورد قانونی می‌شود.

 

فرماندار بندرخمیر با اشاره به وجود ۴۱ شعبه اخذ رأی در سراسر شهرستان خاطرنشان کرد: ۴۱ شعبه اخذ رأی در تمامی نقاط شهرستان فعالیت رأی گیری را انجام خواهند داد و مردم نیز می‌توانند با در دست داشتن مدارک هویتی تا پایان زمان تعیین شده افراد مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند.

 

رئیس شورای تأمین شهرستان ، گفت: مردم شهرستان بندرخمیر مردمی در صحنه بوده و هستند و در صحنه‌های مختلف حضور خود را به اثبات رسانده‌اند لذا اعتقاد ما بر این است که برگ زرینی بر افتخابات مردم این شهرستان در روز هفتم اسفند ماه به ثبت خواهد رسید.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است