منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۱
شناسه خبر: 281259
گروه :خبر
IMG_0124

امام جمعه شهرستان حاجی آباداظهار کرد: کاندیداها اخلاق انتخاباتی را رعایت و در مقابل قانون اساسی ونظام تمکین کنند وهر کاندیدا باید تابع به قوانین باشد و نتیجه هر چه می خواهد باشد و جوسازی نکنید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز به نقل از پیارم ، حجت الاسلام مختاری امام جمعه شهرستان حاجی آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: حضور شما مردم و نوجوانان و جوانان در راهپیمایی 22 بهمن لرزه بر اندام دشمنان نظام و انقلاب می اندازد و دشمنان وقتی این حضور شما را می بینند درک می کنند که ارمان های انقلاب به نسل جوان انتقال پیدا کرده است.

مختاری افزود: مردم همان طور که در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا کردند باید در انتخابات مجلس و خبرگان رهبری نیز با حضور خودشان باردیگر دشمن را نا امید کنند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری افزود: دشمن به دنبال نفوذ در کشور ما و به دنبال براندازی نرم است و توان مواجهه نظامی را ندارد و امروز به دنبال نفوذ در ارکان تصمیم گیر نظام و براندازی نرم است، لذا ماها باید حواسمان راجمع بکنیم و کسانی را در انتخابات انتخاب کنیم که اهل ایستادگی در مقابل دشمن و دشمن شناس باشند و نه اهل واددگی در مقبل دشمن باشند.

مختاری بیان داشت : مسئولین نباید خودشان را سرگرم انتخابات کنند، باید به مشکلات کشور بپردازند بحث مهم مقاوم سازی اقتصاد کشور دولت و مسئولین اجرایی نظام شما مجری انتخابات هستید نباید خودتان در این انتخابات قرار بگیرد بعضی از حرف ها را مسئولین دولتی به یک شکلی مطرح می کنند که تا به حال سابقه نداشته است این ادبیات ادبیات کسی که مجری انتخابات است نباید باشد شما طرف نیستید در این انتخابات شما برگزار کننده انتخابات هستید.

وی افزود: اگر مسئولی از وظیفه اصلی خودش قفلت بکند و بخواهد سرگرم به مسائل سیاسی باشد و انچه که وظیفه اش نیست و خلاف وظایفش است.
مختاری خطاب به کاندیداهای انتخابات تصریح کرد: کاندیداها اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند و اولین نکته هم تمکین در مقابل قانون اساسی ونظام است هر کاندیدا چه در عرصه خبرگان و چه در مجلس شورای اسلامی با نیت انجام وظیفه و تکلیف پا به این عرصه گذاشته است باید تابع به قوانین باشد و نتیجه هر چه می خواهد باشد و جوسازی نکنید.

وی بیان داشت: کاندیدها باید اخلاق انتخاباتی را رعایت و از تخریب رقیب بپرهیزند و نقاط قوت خودشان را برای مردم بازگو کنند و تهمت و دروغ معنا ندارد و انسان نباید برای دنیای دیگران اخرت خودش را خراب کند و نکته بعد هزینه های سنگین نباید در انتخابات وجود داشته باشد و این هزینه ها از جیب چه کسانی تامین می شود و چه طوری می خواهد برگردد این هزینه از بیت المال و جیب مردم است خدا می داند.

امام جمعه حاجی آباد اذهان داشت: مردم حواسشان به این نکته باشد و اگر سرسفره کاندیدایی می نشیند و طعامی هم خوردید این نیست که نمک گیر شده باشید و به ان رای بدهید، جلو خرج ها و هزینه های گزاف باید گرفته بشود و انهم که ما مشکلات مردم را هم داریم می بینیم از نزدیک صحیح نمی باشد.

 مختاری تاکید کرد: همه مردم با حضور حداکثری خود و هم تشویق دیگران برای حضور در انتخابات زیرا انتخابات برای کشور ما که املقرای مردم سالاری دینی در دنیای امروز ایران است دارای اهمیت زیادی است.

امام جمعه شهرستان حاجی آباد افزود: باید مردم یک انتخاب آگاهانه داشته باشند ما برای تک تک رای که به صندوق می اندازیم مسئولیم در قیامت لذا تعلقات حزبی گروهی جناحی را کنار بگذاریم مصلحلت امروز کشور را در نظر بگیرم و ملاکهای امام راحل و مقام معظم رهبری می فرمایند را در نظر بگیریم.

وی اظهار کرد:امروز در جامعه ما دو نگاه وجود دارد یک نگاه کرنش در مقابل دشمن و یک نگاه هم وادادگی در مقابل دشمن است تسلیم دشمن شدن و کوتاه امدن در مقابل استکبار جهانی است مردم باید حواسشان به این نکته باشد نماینده ای را انتخاب کنند اهل کدام نگاه است.

مختاری خاطرنشان کرد: امروز برای حل مشکلات اقتصادی کشور همه گروها و احزاب به این نتیجه رسیدند تنها راه حل مشکلات اقتصادی کشور اقتصاد مقاومتی است حتی برجام هم که بعضی از مسئولین ان را فتح الفتوح می خواهندند نتوانست مشکلات اقتصادی کشور را حل کند مذاکره با امریکا هم این مشکل را حل نکرد این را ما مطمن هستیم دشمن برای ما کاری نمی کند و دولت امریکا خودش بدهکارترین دولت در دنیا است انها مشکلات خودشان را نمی توانند حل کنند چطور می خواهند مشکلات اقتصادی ما را حل کنند.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است