منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۹
شناسه خبر: 254908
گروه :خبر
image545773

هاشمی رفسنجانی کاندیداتوری در مجلس خبرگان را یک “حق خانوادگی” خواند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، هاشمی رفسنجانی کاندیداتوری در مجلس خبرگان را بک “حق خانوادگی” خواند.

 

رفسنجانی دیروز در دیدار اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران گفت: اعلام نامزدی شخصیتی چون ایشان، کمترین “حق خانوادگی” امام است ولی می‌بینید که چگونه با این یادگار ارزشمند برخورد می‌کنند.

 

یکی از مهمترین نقد ها به هاشمی نگاه خانوادگی وی به مسائل کشور است به گونه ای که پس از زندانی شدن پسرش تمام قوه قضاییه را نا مشروع خواند.

 

هاشمی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان