منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۹
شناسه خبر: 189701
گروه :خبر
13940308000112_PhotoA
 

ما با صدای بلند از بلاتر باید بپرسیم چرا قطر و روسیه میزبان جام جهانی شده اند؟

کامرون: حق خود را از فیفا می‌گیریم/نگرانی‌های پوتین را درک نمی‌کنم

نخست وزیر انگلیس در واکنش به کشف فساد گسترده در فوتبال جهان گفت: انگلیس خاموش نخواهد بود و شخصا در این پرونده سکوت نخواهم کرد. حق خود را از فیفا می‌گیریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دیوید کامرون اتفاقات رخ داده در چند روز گذشته را نتیجه تلاش چند ماهه نیروهای امنیتی انگلیس و آمریکا توصیف کرد و گفت: نگرانی‌های پوتین را درک نمی‌کنم، او چرا باید دلخور باشد، ما باید نگران کثیفی و ناپاکی در فوتبال باشیم و از بلاتر با صدای بلند بپرسیم که چرا قطر و روسیه میزبان جام جهانی شده‌اند؟

وی ادامه داد: کسانی که بازداشت شده‌اند نیروهای رسمی فیفا بوده‌اند که بدون اجازه بلاتر حق انجام هیچ کاری نداشته و باور نداریم که بلاتر در جریان این فساد تاریخی نباشد.

حمایت قاطع بریتانیا از حسین بن علی در رسانه‌های این منطقه منتشر شده و بعید به نظر می‌رسد که این مرد اردنی با انگلیس و آمریکا در چند روز گذشته هیچ تماسی نداشته باشد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است