منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۷
شناسه خبر: 273500
گروه :خبر
13941105000694_PhotoA

«هادی اسدی» در فستیوال جهانی کاریکاتور در بالکان با موضوع بزرگترین فیلسوف‌های جهان، جایزه ویژه این مسابقه را گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «هادی اسدی» در فستیوال جهانی کاریکاتور در بالکان با موضوع بزرگترین فیلسوف‌های جهان، توانست جایزه ویژه این مسابقه را از آن خود کند.

یورگن هابرماس

وی در این اثر کاریکاتور «یورگن هابرماس» را طراحی کرده است. هابرماس از بزرگ‌ترین فلاسفه و عالمان اجتماعی زنده دنیا و وارث مکتب فکری بانفوذِ فرانکفورت است؛ مکتبی که تأثیری بسیار ژرف بر تحول فکری او گذاشته‌است. تا آن‌جا که پیش از هر چیز نام او، مکتب فرانکفورت را تداعی می‌کند.

ابوبکر بغدادی

هادی اسدی، پیش از این در مسابقه بین‌المللی کاریکاتور داعش با کشیدن کاریکاتور چهره ابوبکر بغدادی، سرکرده این گروهک تروریستی، علاوه بر کسب جایزه دوم این مسابقه، در رسانه‌های غربی مطرح شد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است