منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۷
شناسه خبر: 292124
گروه :خبر
21f65bbb-6a38-47c9-bf57-b95188436d95 - Copy

فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: کارگروه امور بانوان و خانواده برای پیشبرد امور بانوان مینابی در سال اینده برنامه‌ریزی ویژه ای داشته باشد.

به گزارششبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از خبرنگار اجتماعی میناب جنوب،علیرضا پاکدامن معاون استاندار هرمزگان در ابتدای جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان میناب گفت: فاطمه زهرا (س) محبوبترین چهره دینی، علمی، ادبی، تقوایی و اخلاقی در میان مسلمانان و اسوه و الگویی کامل برای زنان جهان می باشد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب خاطرنشان ساخت: کارگروه امور بانوان و خانواده برنامه ریزی ویژه ای را برای پیشبرد امور بانوان در سطح شهرستان بکارگیرد.

 

علیرضا پاکدامن، با توجه به تقارن آغاز و پایان سال ۹۵ مقارن با روز زن، این سال را سالی ویژه برای بانوان دانست و گفت: در سال آینده کارگروه امور بانوان و خانواده برای پیشبرد امور بانوان در سطح شهرستان باید برنامه‌ریزی ویژه‌ای داشته باشد.

 

وی یکی از وظایف کارگروه تخصصی بانوان بررسی و نظارت بر اجرای این برنامه ها دانشت و  افزود:  همه دستگاههای اجرایی شهرستان در سال ۹۵ برنامه مدونی در حوزه امور بانوان ارائه کنند .

 

فرماندار ویژه شهرستان میناب معاون استاندار هرمزگان همچنین کلنگ زنی و آغاز عملیات احداث پارک بانوان میناب در ایام دهه فجر را از اقدامی مناسب در حوزه بانوان عنوان‌کرد. و گفت:امیدوارم با رویکرد جدید در سال ۹۵ شاهد عملکرد بهتری از این کارگروه باشیم.

 

در ادامه فیروزه میرابی مشاور فرماندارویژه میناب در امور بانوان و خانواده  افزود : کارگروه تخصصی بانوان شهرستان یکی از موفق ترین کارگروه با اقدامات خوب  در راستای امور بانوان و خانواده در حوزه های آموزشی ، فرهنگی و اجتماعی و رفاهی در شهرستان بوده است.

 

پاکدامن، برخورداری از جامعه موفق و پویایی را نیازمند نگاه ویژه به جایگاه و نقش بانوان در برنامه‌ها دانست و زنان را شاکله اصلی و بنیان خانواده معرفی‌کرد که بدون نقش آفرینی آنان هیچ برنامه‌ای به سرانجام نمی‌رسد.

 

سرپرست اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی میناب در آستانه نزدیک شدن سال نو از برپایی نمایشگاه صنایع دستی ویژه زنان مینابی از ۲۸ اسفند تا ۱۵ فرودین خبرداد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است