منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۶
شناسه خبر: 186136
گروه :خبر
IMG_8674

رئیس دانشگاه پیام نور حاجی آباد ارائه آموزش وکارگاه آموزشی را مهمترین راهکار مقابله با تهدیدات ناشی از مصرف مواد مخدر و آثار زیانبار این پدیده شوم در جامعه دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از خبرنگار پیارم،  روح الله حسن زاده در حاشیه کارگاه آموزشی مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه در هر ناهنجاری سه بخش تعریف شده که شامل پیشگیری، مقابله و بازتوانی است گفت: اگر برای مقابله با هر ناهنجاری به مقابله و بازتوانی اکتفا کنیم به نتیجه مطلوب دست نخواهیم یافت.
وی اظهارداشت: با توجه به وسعت کم شهرستان حاجی آباد نسبت به مراکز استان ها شناسایی راهکارهای مقابله با مواد مخدر در این شهرستان نیز راحت تر است.
حسنزاده افزود: افزایش آمار مصرف کنندگان مواد مخدر زنگ خطری است که نشان دهنده افزایش استعمال و مصرف این مواد افیونی در جامعه است.
دکتر حسنزاده بیان کرد: برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با تهدیدات مواد مخدر و استفاده از نظرات کارشناسان مجرب به ویژه در مراکز آموزشی و دانشگاهی یکی از مهمترین راه های مقابله با این پدیده است.
این کارگاه آموزشی به منظور آشنایی هرچه بیشتر جوانان با معضلات اجتماعی از جمله انواع مواد مخدر و اعتیاد آور رایج در جامعه که متاسفانه در سالهای اخیر در برخی از استانها و شهرستانهای کشور از موارد استفاده های آن گزارش شده است سخنان و مطالبی را مطرح نموده و پیرامون این مسائل و مشکلات روز جامعه توضیحات و راهکارهایی مناسب جهت آگاهی بخشیدن به خانواده ها بخصوص جوانان ارائه دادند.
همایش آشنایی با مواد مخدر با حضور دانشجویان دانشگاه پیام نور و سخنرانی ریاست بهزیستی شهرستان در سالن آمفی تئاتر سالن شهید حسنزاده اداره ارشاد شهرستان برگزار شد

IMG_8642IMG_8644IMG_8645IMG_8646IMG_8669انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است