منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۰
شناسه خبر: 362146
گروه :خبر
dsc_6285

کاروان راهیان نور دانش آموزی شهرستان ابوموسی به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین، بیش از 40 نفر از دانش‌آموزان دختر شهرستان ابوموسی در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام شدند.
سرگرد پاسدار فاضل باوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ابوموسی در مراسم اعزام دانش آموزان در جوار گلزار شهدای گمنام بر گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن تاکید کرد و از دانش آموزان خواست، از این فرصت برای آشنایی با دستاوردهای دوران دفاع مقدس و مقاومت رزمندگان استفاده کنند.
وی گفت: حضور دانش آموزان در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس، فرصتی ارزشمند برای آشنایی با ایثار و فداکاری رزمندگان است تا با رشادتهای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس آشنا شده و با آرمانهای امام وشهیدان عهد دوباره ببندند.
باوی افزود: شرکت کنندگان در این کاروان در مدت سه روز، ضمن دیدار از مناطق عملیاتی و یادمانهای دفاع مقدس در جنوب کشور، در برنامه های فرهنگی، مذهبی و خاطره گویی پیشکسوتان دفاع مقدس شرکت می کنند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ابوموسی زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، آشنایی نسل جوان انقلاب با فرهنگ آرمانی دفاع مقدس و نیز برگزاری اردوی عملی آمادگی دفاعی مدارس در مناطق عملیاتی را از اهداف اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی برشمرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است