منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۶
شناسه خبر: 349430
گروه :خبر
IMG_3279

در مراسمی بمناسبت هفته دولت از 35 کارمند نمونه دستگاهها و نهادهای اجرایی شهرستان سیریک با حضور فرماندار و مدیران ادارات و نهادهای شهرستان با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری در محل سالن غدیر شهر بندر سیریک و اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل آذینی ، ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک در این مراسم گفت:نقش مدیران در چیدمان نیروی انسانی بسیار حائز اهمیت است و به کارگیری نیروی کار ماهر و متخصص در ادارت موجب پیشرفت و توسعه  اداره ، نهاده و جامعه  می شود.

وی افزود: رضایتمندی مردم از خدمات دستگاه‌های اجرایی و کارکنان دولت از اولویت‌های اساسی است که در هر نهادی باید اساس کار و فعالیت کارمندان و مدیران و مسئولان باشد.

ایزدی پور با بیان اینکه تمام تلاش دولت تدبیر و امید در سال های اخیر ایجاد ثبات اقتصادی ، کنترل تورم،ایجاد آرامش، ایجاد روحیه امید و نشاط در کشور بوده است اظهار کرد : از دیگر اهداف مهم دولت توجه به اقتصاد مقاومتی و نگاه ویژه به ذخایر عمده سرمایه ای  کشور علاوه بر ظرفیت خاص هر منطقه ، توجه به نیروی انسانی متخصص و متعهد با تاکید بر ظرفیت های منطقه ای و بومی بوده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک  ابراز کرد: هفته دولت تداعی کننده نام و خاطرات شهید والا مقام و پیشرو در عرصه خدمتگزاری و ساده زیستی نظام مقدس جمهوری اسلامی شهیدان رجایی و باهنر و گرامیداشت یاد و خاطره این دو شهید والا مقام ، لازم است تمامی سطوح اداری در عمل ادامه دهنده راه این بزرگواران که همانا خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در سر لوحه همه برنامه های خود داشتند باشند را الگو برداری نمایند.

این مسئول یادآور شد: سیستم اداری موفق حاصل تلاش دسته جمعی و یک تیم موفق کاری است و تمامی کارکنان یک مجموعه می بایست در انسجام و هماهنگی و تعامل با یکدیگر با انجام یک هدف مشخص برای دستیابی به هدف تلاش و کوششی مضاغف داشته باشند.

ایزدی پور اذعان داشت: انسان کامل، مظهر خداست بنابراین، منشا و خاستگاه همه این مقامات را باید در این نکته جست مظهریت اسمای نیکوی خداوند در انسان کامل به این معنا است که انسان کامل آیینه تمام نمای اسمای نیکوی الهی است.

فرماندار سیریک خاطرنشان کرد: انسان کامل را از آن جهت مظهریت کامل می دانند که تمام ظرفیت ها و توانمندی هایی که در انسان به ودیعت نهاده شده را به فعلیت رسانده است.

وی اضافه کرد: براساس پایه و مظهر اسمای نیکوی الهی  انسا ن ها  کامل باید دارای خصلت ها و صفاتی شامل ، بیانگری و توصیف گری، وحدت وجودی، خلافت، علم و قدرت، مقام عبودیت، شفاعت و توسل، میزان حق و باطل و  قسیم النار و الجنه و مقام احصاباشد.

انتهای پیام/ق

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است