منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۵
شناسه خبر: 191631
گروه :خبر
download (1)

امام‌جمعه موقت اهل‌سنت گهردو سیریک گفت: غرب از بدو پیروزی انقلاب دشمنی و کارشکنی هایش را در مسیر تحقق اهداف انقلاب به کار بسته است که همه بیانگر ماهیت و دشمنی غرب با انقلاب اسلامی و ملت ایران است.

شیخ علی ماهیگیر، امام‌جمعه موقت اهل‌سنت گهردو سیریک در گفتگو با هرمز با بیان اینکه غرب در برهه های مختلف زمانی ماهیت غیرباقابل اعتماد بودنش را نشان داده است،گفت:اعتماد به غرب، اعتماد به دشمن حیله گر و حقه بازی است که بارها رو دست خورده و در صدد جبران است.

وی با ببان اینکه در یک بررسی اجمالی مشخص می شود که غرب از بدو پیروزی انقلاب دشمنی و کارشکنی هایش را در مسیر تحقق اهداف انقلاب به کار بسته است ،اظهار کرد:بلوکه نمودن دارایی های کشور ، ایجاد لانه جاسوسی و رویارویی مستقیم در طبس که با امداد الهی به شکل مفتضحانه ای شکست خوردند و حمایت و تجهیز رژیم بعث عراق همه و همه بیانگر ماهیت و دشمنی غرب با انقلاب اسلامی و ملت ایران است.

 

ماهیگیر افزود: تحریم های اقتصادی از همان ابتدای انقلاب  به نوعی وجود داشته است و انرژی هسته ای به عنوان انرژی مهم و استراتژیک برای کشورها است لذا اعمال تحریم به خاطر انرژی هسته ای  بهانه ای بیش نیست.

امام‌جمعه موقت اهل‌سنت گهردو با تاکید بر اینکه وحدت شیعه و سنی در کشور ما یک موضوع نهادینه شده است؛ عنوان کرد: علی رغم تبلیغات و تلاش های گسترده دشمنان ملت این وحدت وجود داشته و روز به روز بر استحکام آن افزوده شده و در استان هرمزگان نیز به تبع کشور به صورت بی نظیر وجود دارد.

وی با بیان اینکه بیشترین اختلافات موجود در جوامع به سبب تحریف تاریخ و تحریف شخصیت های تاریخی و دینی بوجود آمده است،تصریح کرد:دخالت دادن اهداف حزبی، گروهی و دنیوی  تحریف تاریخ است که  مسئولیت ها را افزایش می دهد.

امام‌جمعه موقت اهل‌سنت گهردو خاطر نشان کرد: امام خمینی (ره) شخصیت بی نظیری در تاریخ معاصر جهان است که گفتن و نوشتن از او باید با تقوا و ترس از خدا همراه باشد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور