منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۴۸
شناسه خبر: 311102
گروه :خبر
1119-660x330

امام جمعه اهل سنت هرمزگان اظهار کرد:استکبار جهانی محور خود را کارشکنی در دین اسلام قرار داده اند و درصدد آن هستند تا باورها و اعتقادات مسلمانان را متزلزل کنند.

شیخ محمد صدیق بهجت، امام جمعه اهل سنت بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز  با اشاره به تاکیدات رهبرمعظم انقلاب(مدطله العالی) بر تحقق تمدن اسلامی گفت:پیامبر اسلام(ص) پس از هجرت حکومت اسلامی را بر مبنای وحدت ، یکپارچگی و با محوریت قرآن بنا نهادند لذا مسلمانان باید خودکامگی ها را کنار بگذارند و این باور را داشته باشند که برتر نیستند.

 

وی اظهار کرد: عده ای دچار خودباختگی شده اند و و غرب را برتر می دانند در حالی که با تمسک به قرآن و باورهای دینی، دین اسلام کامل ترین است و مسلمانان نسبت به سایر در رفاه قرار دارند.

 

بهجت با تاکید بر وحدت بین مسلمانان  افزود: استکبار جهانی محور خود را کارشکنی در دین اسلام قرار داده اند و درصدد آن هستند تا باورها و اعتقادات مسلمانان را متزلزل کنند.

 

وی یادآور شد: در 8قرن گذشته اسپانیا دارای تمدن اسلامی بود که با نفوذ دشمنان اسلام به ایمان و باورهای مردم امروز مساجد آن تبدیل به موزه شده است.

 

امام جمعه اهل سنت بندرلنگه تصریح کرد: اسلام دین خدایی است اما مسلمانان باید به هوش باشند چرا که خطر جدی است.

 

وی با اشاره به فرمایشات رهگشای رهبر انقلاب بیان کرد: دشمن از اتحاد و یکپارچگی مسلمانان در هراس است لذا باید با تلاش روحانیت به اصول دین و قرآن پایبندبود.

 

بهجت با بیان اینکه استکبار درصدد ایجاد تفرقه بین مسلمانان است، خاطرنشان کرد: دشمن با تهاجم فرهنگی و شبیه خون فرهنگی در تلاش است تا جامعه اسلامی را متزلزل کند لذا باید هوشیار باشیم و توصیه های رهبر انقلاب را مد نظر داشته باشیم.

 

انتهای پیام/ی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی