منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۳
شناسه خبر: 270243
گروه :خبر
مدیر گروه 050
 

رییس دانشگاه پیام نور هرمزگان خبر داد:

کارت صلاحیت تدریس برای اساتید جامانده از مصاحبه صادر می گردد

رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان در خصوص مصاحبه و صدور کارت صلاحیت تدریس برای اساتید حق التدریسی که از مصاحبه ها جا مانده اند، نیز دستور پیگیری و مصاحبه مجدد را صادر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از فرهنگ کده ؛ صمد حمزه ای رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در نشست با مدیر گروه های استانی رشته ها  از افزایش رشته های تحصیلات تکمیلی در پیام نور هرمزگان خبر داد، و افزود:کارگروهی در استان هرمزگان تشکیل شده است که پیگیر افزایش رشته های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پیام نور استان هرمزگان می باشد.

 

وی افزود: پیگیر صدور پنج رشته تحصیلات تکمیلی متناسب با نیاز استان و بین رشته ای از وزارت علوم، تحقیقات و فنأوری هستیم.

حمزه ئی  بر فرآیند بهبود و اصلاح کیفیت آموزشی توسط اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور استان هرمزگان تأکید کرد و افزود:نظارت و خود ارزیابی اعضای علمی دانشگاه پیام نور استان هرمزگان و اساتید مدعو توسط مدیران گروه استانی انجام خواهد شد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان اظهار داشت:آن دسته از اعضای هیأت علمی دانشگاه که نیاز به آموزش برنامه های جدید و آئین نامه های آموزشی که تغییر کرده است را دارند، برنامه ریزی لازم در این خصوص صورت گرفته است.

حمزه ئی در این نشست با اشاره به  جذب حداکثری دانشجو تصریح کرد:اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور می توانند در جذب بیشتر دانشجو و نشان دادن توانمندیها و کیفیت آموزشی دانشگاه نقش مؤثری ایفا کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان بر حضور منظم و برنامه ریزی شده اعضای هیأت علمی در مراکز و واحدها تأکید کرد و افزود: حضور اعضای هیأت علمی در محیط دانشگاه، واحدها و مراکز را فعال و پویا می کند.

وی در خصوص ثبت شرکت های دانش بنیان،ثبت اختراع و بالابردن امتیازات پژوهشی از طریق پژوهشهای مشترک چند رشته ای و بین رشته ای و تألیف کتاب نیز تآکید کرد.

حمزه ئی در خصوص مصاحبه و صدور کارت صلاحیت تدریس برای اساتید حق التدریسی که از مصاحبه ها جا مانده اند، نیز دستور پیگیری و مصاحبه مجدد را صادر کرد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است