منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
شناسه خبر: 343829
گروه :خبر
884739

سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه در دیدار با انجمن امپراطوری ارتدکس فلسطین گفت: بدنه جنگجویان داعش را ژنرال های سابق صدام حسین تشکیل می دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جم خبر؛ خبرگزاری “اسپونتیک” نوشت؛ سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه در دیدار با انجمن امپراطوری ارتدکس فلسطین گفت: بدنه جنگجویان داعش را ژنرال های سابق صدام حسین تشکیل می دهند.

وی ادامه داد: این افراد همان کسانی هستند که آمریکایی ها بعد از اشغال عراق در سال 2003، آنها را از هم فروپاشید.

لاوروف اظهار کرد: آمریکا ارتش و نیروهای امنیتی عراق را منحل کرد و به این ترتیب باعث شد افرادی را که توانایی جنگیدن به صورت حرفه ای را دارند، بدون رزق و روزی رها کرد، و همگان این را خوب درک می کنند.

وی همچنین افزود: افراد منافق به دنبال تغییر نظام هستند از جمله در سوریه، افرادی که چنین موضعی دارند، دوراندیش نیستند و کشورها و مناطق مختلف را برای تحقق اهداف خود، ویران می کنند.

 
انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است