منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸
شناسه خبر: 324001
گروه :خبر
IMG_7101
 

در جشن مجموعه کتاب مدادهای رنگی:

چهارکتاب دانش‌آموزی و معلمان بندرعباس رونمایی شد

مدیر آموزش‌وپرورش ناحیه یک بندرعباس از رونمایی سه کتاب دانش‌آموزی و یک کتاب فرهنگیان شهرستان بندرعباس در قالب مجموعه کتاب مدادهای رنگی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمد قویدل در رونمایی از چهارکتابدانش‌آموزی و فرهنگیان شهرستان بندرعباس در سالن اجتماعات امام رضا (ع) دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس گفت: با مشارکت 110 دانش‌آموزمقاطع ابتدایی و متوسطه دوره اول از 10 آموزشگاه شهر بندرعباس، از 3 جلد کتاب با عناوین ” داشتم توی قایق آب‌ پرتقال می‌خوردم” از دانش‌آموزان ابتدایی، “مثل تمام دخترهای 11 ساله ” و ” می‌خواهم دردسر درست کنم ” به قلم دانش‌آموزان متوسطه دوره اول رونمایی شد.
وی اظهار کرد: یک جلد کتاب حاوی خاطرات و تجربیان 34 تن از فرهنگیان شهرستان بندرعباس با عنوان ” باغچه‌ها و درخت‌ها ” نیز رونمایی شد.
قویدل افزود: مصطفی رحمان از شاعران بنام کودک و نوجوان نیز به‌عنوان مهمان ویژه در جشن رونمایی از مجموعه کتاب مدادهای رنگی حضور داشت.
لازم به ذکر است در این مراسم تعدادی از دانش‌آموزان و معلمان حاضر داستان‌ها و خاطرات به چاپ رسیده خود را برای حاضرین خواندند.

همچنین اهداء کتاب‌های رونمایی شده به حاضرین، خاطره گویی و شعرخوانی رحمان دوست، اعداء جوایز و گرفتن عکس یادگاری دانش‌آموزان با مسئولین و مصطفی رحمان دوست از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

IMG_7101

IMG_7126

IMG_7182

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی