منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۴
شناسه خبر: 223458
گروه :خبر
 

وقتی مرزبندی با دشمن وجود ندارد؛

چند سوال ساده که لرزه بر اندام اصلاح‌طلبان می اندازد!

با نگاهی به کارنامه دو دهه اخیر اصلاح طلبان میتوان براحتی دریافت که دستاورد دو دهه حضور سیاسی چه بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ با شروع آغاز به کار دولت اصلاحات در دوم خرداد سال ۷۶ و آن پاسخ قابل تامل مردم به عملکرد ۸ ساله هاشمی رفسنجانی موجی از تغییرات در فضای کشور به وجود آمد.

موجی که از همان سال تاکنون باعث ایجاد بلواهای زیادی در کشور به واسطه شیطنت برخی چهره های این طیف شده است.فتنه های پی در پی که صرفا بخاطر منافع حزبی طراحی و اجرا شد.

ماجرای قتل های زنجیره ای ، حمله به نیروهای مومن و دلسوز ، روزنامه های زنجیره ای ، تخریب نیروی انتظامی ، حمله به مبانی اصلی اسلام، رواج بی حجابی و ایجاد مشکلات عدیده فرهنگی ، فتنه ۷۸ ، فتنه ۸۸ و در آخرین مورد هم شیطنت سیاسی که توسط چند تن از سران اصلاحات در خصوص مسابقه نظرسنجی برنامه خندوانه ایجاد شد میتوان اشاره کرد.

حال اگر بخواهیم نگاهی به ادعاهای این طیف در دو دهه اخیر و اتفاقات رُخ داده در آن بی اندازیم سوالاتی ذهنمان را درگیر میکند که شاید مرور آن برای مخاطبین جالب توجه باشد.

۱ – گفته شد مردم اصلاح طلب اند چون به روحانی رای دادند ولی…
گفته نشد که همان روز مردم در شوراهای شهر در مجموع سراسر کشور، قاطعانه به اصولگرایان رای دادند!

۲ – گفته شد احمدی نژاد مردم را بدبخت کرد ولی…
گفته نشد چه کسی به دشمن گرا داد و در خواست فشار به ایران کرد(مراجعه شود به افشاگری لدین و سخنان خرازی)!

۳ – گفته شد در ۸۸ آرا جا به جا شد ولی…
گفته نشد چرا ۹۲ جا به جا نشد؟
گفته نشد مبنای حرفشان کدام سند است؟
گفته نشد چرا قانونی اعتراض نکردند؟
گفته نشد حتی اگر تقلب شد،چه ربطی به عاشورا داشت؟چه ربطی به در خواست فشار از دشمن داشت؟(لدین-خرازی)چه ربطی به آن جوانی داشت که در خیابان عریان کردندش؟

۴ – گفته شد اعترافات ابطحی و … از ترس بوده!ولی…
گفته نشد چطور نوجوان ایرانی زیر سخت ترین شکنجه های صدام حاضر به فحاشی به امام نشد اما اصلاح طلب بزرگی چون ابطحی به این راحتی به حرف امد بهتر از بلبل؟
گفته نشد چرا رئیس دولت اصلاحات در انتخابات ۹۰ مخفیانه شرکت کرد!

۵ – گفته شد اصلاح طلبان مستند هستند ولی…
گفته نشد چرا با وجود اسرار شریعتمداری،خاتمی حاضر به شکایت کردن از او جهت مشخص شدن داستان جورج سروس نیست؟

۶ – گفته شد اصولگرایان در مورد احمدی نژاد خطا کردند ولی…
گفته نشد اصولگرایان از کدام خطای احمدی نژاد حمایت کردند؟گفته نشد که تمام عیوب دولت احمدی نژاد توسط خود اصولگرایان افشا و نمایان شد.

۷ – گفته شد اصلاح طلبان قصد اصلاح در چارچوب دارند ولی…
گفته نشد چه ویژگى‌ای در جریان اصلاحات وجود دارد که وزیر امور خارجه انگلیس به آن‌ امید بسته و به‌ صراحت می‌گوید: ما باید امیدوار باشیم اصلاح‌طلبان… بحث را به نفع خود تمام کنند؟

۸ – گفته شد هاشمی پدر اصلاحات است ولی…
گفته نشد چرا چند سال پیش اصلاح طلبان علیه او آن کتاب معروف را نوشتند؟

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است