منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۹
شناسه خبر: 309944
گروه :خبر
image

فرماندار شهرستان بندر خمیر با تأکید بر اهمیت و نقش معلم در تربیت دانش آموزان و ساخت آینده کشور اظهار کرد: چشم انداز آینده کشور با دستان توانمند معلمان و تربیت شایسته جوانان و نوجوانان امروز شکل می‌گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از لوار، علیرضا نصری فرماندار شهرستان بندر خمیر در نشست شورای آموزش‌ و پرورش گفت: روز معلم همراه با نام استاد شهید مرتضی مطهری در اذهان تداعی می‌شود ، شهید مطهری شخصیتی کم‌نظیر است که در همه ابعاد حرفی برای گفتن داشت.

 

فرماندار شهرستان بندر خمیر با تأکید بر اهمیت و نقش معلم در تربیت دانش آموزان و ساخت آینده کشور ، اظهار کرد: چشم انداز آینده کشور با دستان توانمند معلمان و تربیت شایسته جوانان و نوجوانان امروز شکل می‌گیرد.
نصری افکار شهید مطهری را مبنای فکری نظام جمهوری اسلامی خواند و تاکید کرد: جامعه امروز به‌شدت نیازمند به کار بستن تفکرات و نظرات این استاد فرزانه است.
وی توجه به معلمان را توجه به فرهنگ، علم و آگاهی یک جامعه عنوان نمود و خاطرنشان کرد: تکریم معلمان وظیفه همه اقشار است و باید در گرامیداشت این روز بزرگ کوشید.
در ادامه ناصر عسکری زاده مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان بندر خمیر با تشریح برنامه‌های هفته معلم بیان کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب آثار شهید مطهری، فراخوان مسابقات مقاله و عکس با موضوع معلم، اجرای جشن در مدارس، تقدیر از معلمان برگزیده، موفق و مبتکر ازجمله برنامه‌های هفته معلم در این شهرستان است.
عسکری زاده تلاش مجموعه مدیریتی آموزش‌وپرورش این شهرستان را مبنی بر رضایتمندی جامعه فرهنگیان عنوان کرد و گفت: به‌روزرسانی معلمان و افزایش بهره‌وری و توان علمی فرهنگیان از دغدغه‌های جدی در این مجموعه محسوب می‌شود.
مدیر آموزش‌وپرورش بندر خمیر خواستار ارائه نظر، طرح و برنامه برای افزایش شتاب علمی شهرستان شد و خاطر نشان کرد: استفاده از تجربیات معلمان بازنشسته و معلمان نمونه کمک بزرگی برای دسترسی به اهداف تعلیم و تربیت است.
انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی