منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۴
شناسه خبر: 254795
گروه :خبر
13940723000162_PhotoA

امام جمعه مشهد با اشاره به نقش الهام‌بخش بسیج در ایران و همه کشورهای اسلامی تصریح کرد الان همه مسلمانان در جهان چشم امیدشان به این ارتش ۲۳ میلیونی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس؛ آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد صبح امروز در مجمع عالی بسیج که در مشهد مقدس در حال برگزاری است، اظهار داشت:خوشبختانه از دوران دفاع مقدس تا امروز در خصوص توسعه دین هیچ کمبودی در بسیج نداشتیم و اکنون که متاسفانه بخشی از جامعه در شعاع بینش های از غرب آمده و یا زرق و برق های اشرافی گونه که برخی از عناصر وابسته به نظام را گرفته قرار دارد، در بسیج، فضای خالص دینی احساسی می شود.

امام جمعه مشهد افزود: بسیج یک نظام قدرتمند و فرهنگ‌ساز اجتماعی است که می‌تواند اسلام را در تمام کره زمین اداره کند.

علم‌الهدی تمام ریزش های انقلاب و سقوط افراد را بدلیل ضعف در اخلاص عنوان کرد و گفت: امروز آنچه که می‌تواند تمام واقعیت های دینی و انسان سازی دینی را با محوریت جامعه بسیجی در جامعه ما تضمین کند، مساله اخلاص است.

وی ادامه داد: کسانی که روزی بعنوان سنگ زیرین آسیاب انقلاب و در کنار امام(ره)، حلال بسیاری از مشکلات بودند و الان در آن سوی میز دیده می‌شوند، اگر ایمان و اخلاصشان به همان صورت ادامه پیدا می کرد، کوچکترین صدمه ای از این ریزشها در انقلاب مشاهده نمی‌کردیم.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه نباید نگاه به موضوع اخلاص به شکل شعاری باشد، افزود: اخلاص مبتنی بر یک باورمندی قوی در وجود انسان و یک دلدادگی ویژه به خدا است.

علم الهدی با اشاره به نقش الهام بخش بسیج در ایران و همه کشورهای اسلامی تصریح کرد: الان همه مسلمانان در جهان چشم امیدشان به این ارتش 23 میلیونی است. آن عالم جلیل القدر و مسلمانانی که در افریقا در حسینیه بقیه الله زیر گلوله های صهیونیست ها جان می‌دهد چشم امیدشان به همین است.

وی خاطرنشان کرد: دنیای استکبار با اسلام انقلابی مخالف است و بدنبال نابودی آن هستند نه با اسلامی که سر می‌بُرد.

امام جمعه مشهد درخصوص حوادث نیجریه و قتل عام شیعیان در این کشور طی روزهای اخیر گفت: وهابیت در نیجریه آزاد است و اقدامات دولت نیجریه در راستای اهداف صهیونیست هاست.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها