منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۰:۵۶
شناسه خبر: 289224
گروه :خبر
ostandar

استاندار هرمزگان گفت : اولویت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ویژه مسئولین است، من به عنوان یک مسئول به این یادآوری و نعمت های موجود نیاز دارم ، اول باید فرهنگ شهادت را برای خود ترویج دهیم و خودسازی داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل،دکتر جادری استاندار هرمزگان در اولین جلسه شورای فرهنگ ایثار و شهادت ، اظهارکرد: با توجه به تغییرات صورت گرفته در شورای فرهنگ ایثار و شهادت و محول کردن دبیری شورا به بنیاد شهید و امور ایثارگران نیاز است جلسات شورا بصورت مستمر و دوماه یک بار برگزار و موارد مربوط به ایثار و شهادت در سطح استان بحث و تبادل نظر گردد.

 

دکتر جادری بیان کرد: این رشادت های رزمندگان و شهدای ما بود که باعث شد در هجمه های شدید دشمنان انتخابات به نحو احسنت برگزار شود، برنده انتخابات ملت ایران است و بازنده انگلیس، امریکا، اسرائیل و آل سعود است.

 

استاندار هرمزگان با بیان حدیثی از پیامبر اسلام راجع به زنده بودن شهدا ، تصریح کرد: فرهنگ ایثار وشهادت باید در مساجد و جلسات ما جاری باشد، اگر در شرایط کنونی توانایی ساخت موزه شهدا را نداریم میتوان روایت گری دفاع مقدس را انجام داد.

 

IMG_0743_3804

وی افزود: اولویت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ویژه مسئولین است، من به عنوان یک مسئول به این یادآوری و نعمت های موجود نیاز دارم ، اول باید فرهنگ شهادت را برای خود ترویج دهیم و خودسازی داشته باشیم و اولین کسی که باعث زنده شدن فرهنگ ایثار و شهادت شد امام حسین(ع) بود و الگوی راه ما ایشان است.

 

جاسم جادری عنوان کرد: من با کنسرت مخالف نیستم، اما چرا باید در هرمزگان تعداد کنسرت های ما بیشتر از یادواره شهدا و مجالس یادبود رشادت ایثارگران باشد، باید توازن رعایت گردد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: شهدای حرم با خون خود جامعه را آبیاری می کنند و همه باید از این ظرفیت استفاده کنیم، روایت گری دفاع مقدس از برنامه هایی است که باید برای کارمندان دولت و مسئولین صورت بگیرد.

 

استاندار هرمزگان عنوان کرد: اهل سنت در دفاع مقدس نقش های فراوانی داشته اند که به پاس رشادت های آنان اولین یادواره 175 شهید و ایثارگر اهل سنت هرمزگان در اردیبهشت ماه 95 برگزار می گردد.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است