منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۵
شناسه خبر: 238182
گروه :خبر
 

توهین هاشمی به آتش زنندگان پرچم آمریکا:

چرا این آدمهای کج فهم نمی خواهند بفهمند!+سند

فعالیت های فیس بوکی علی اوسط هاشمی همیشه زبان زد فعالین فضای مجازی بوده است، اما اینبار همزمان با راهپیمایی یوم الله 13 آبان تصویری از فیس بوک استاندار سیستان و بلوچستان در فضای مجازی منتشر می شود که ناخواسته ذهن هر مخاطبی را به راهپیمایی کوتاه او در این روز تاریخی گره می زند که شاید هنوز بر مواضع سالهای گذشته اش پافشاری میکند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، فعالیت های فیس بوکی علی اوسط هاشمی همیشه زبان زد فعالین فضای مجازی بوده است، اما اینبار همزمان با راهپیمایی یوم الله 13 آبان تصویری از فیس بوک استاندار سیستان و بلوچستان در فضای مجازی منتشر می شود که ناخواسته ذهن هر مخاطبی را به راهپیمایی کوتاه او در این روز تاریخی گره می زند که شاید هنوز بر مواضع سالهای گذشته اش پافشاری میکند.

او در روزهایی که چمدانش را برای سفر به سیستان و بلوچستان و سکان داری این استان پهناور محکم می بندد پای مطلب فیس بوکی علیرضا کفایی یک فعال ملی مذهبی و حامی فتنه کامنتی قابل تامل می گذارد. کفایی که در پست خود مطلبی را از رسانه ای با عنوان “برائت از مشرکین در قم/پرچم آمریکا به آتش کشیده شد” هدفمند نقل میکند باعث می شود تا علی اوسط هاشمی پای آن بخوبی عقده گشایی کند و آنچه در دل است را عیان سازد.

در این مطلب آمده است سوزاندن پرچم آمریکا و سر دادن شعار” مرگ بر آمریکا” توسط طلاب و روحانیون قم در مراسمی با عنوان برائت از مشرکین صورت می گیرد مطلبی که علی اوسط هاشمی آن را برنمی تابد و با کج فهم خواندن طلاب و روحانیون قم که این اقدام را انجام داده اند در پای این مطلب می نویسد: “حرکت زشتی است که مقابل به مثلش یعنی سوزاندن پرچم مقدس ایران!!! از این گروه باید سوال نمود حاضرید همین کار را در ارتباط با خودمان انجام دهند؟// چرا این آدم های کج فهم نمی خواهند بفهمند”
اگر چه باید در جای خود از منظر دیگری به تایید مطلب کفایی این فعال فتنه توسط اوسط هاشمی نگاه کرد و این گونه اقدامات تازگی در فعالیت های مجازی استاندار سیستان و بلوچستان ندارد؛ زیرا چندی پیش نیز او در حساب کاربری خود در فیس‌بوک، علاقه‌مندی اش را نسبت به “مهدی پرپنچی” یکی از فعالان ضدانقلاب ساکن لندن و مجری شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی ابراز داشته است. اما باید دید این اظهار نظر و مقایسه پرچم ایران با پرچم آمریکا در پی اقدام مقابله به مثل با چه نیتی صورت گرفته است؟! و با چه استدلالی باید انتظار این گونه حرکات را برای خودمان داشته باشیم؟ و بر چه مبنایی مردمان این دیار که خون استکبار ستیزی در رگهایشان جاریست را عده ای کج فهم خوانده می شوند در حالی که حرکت ملت ایران همان گونه که رهبر انقلاب اعلام کردند و نگاه بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران بوده، ملت ایران همچنان آمریکا را دشمن شماره یک خود می دانند.

با این وجود باید دید بر اساس نظر برخی از فعالین سیاسی آیا راهپیمایی کوتاه و برگزاری جلسه ای در روز و زمان راهپیمایی وی پافشاری بر نظر چند سال گذشته او در مقابل استکبار ستیزی است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان