منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷
شناسه خبر: 310642
گروه :خبر
3jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj3

همایش اصلاح طلبان با حضور معاون پارلمانی وزیر کشور دولت اصلاحات برگزار شد که علاوه بر زشت نشان دادن چهره دولت قبل،چهره رقیب انتخاباتی خود را نیز مخدوش کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از پارسیان خبر؛در این همایش مجری به کرات با زنده نگه داشتن یاد وخاطره سران فتنه از آنها به عنوان عصایی برای ادامه راه استفاده می کرد.

 

نعمتی از اعضای شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان هرمزگان در این همایش با حمله به اعتدال گرایان گفت:اعتدال گرایان در منبرهای خود برجام و دستاوردهای خود را نادیده گرفته وآن را ضعیف جلوه می دهند، اما باید گفت که آقای نعمتی مسئله برجام برکسی پوشیده نیست ودر دل دولت نیز افرادی اعتراف کرده اند که در مسئله برجام هیچ چیز عاید ایران نشده است.

 

در ادامه میرلوحی معاون پارلمانی وزیر کشور دولت اصلاحات نیز در این همایش با خواندن مجلس نهم به اینکه باتلاق گرفتاری ها وبحران های اخلاقی وسیاسی است گفت:

با انتخاب نمایندگان اصلاح طلب به ساحل آرامش خواهد رسید واین در حالی است ،مجلس ششم که سرشار از اصلاح طلبان بود امروز آن همه نماینده اصلاح طلب چه می کنند و در کجا به سر می برند؟

 

میرلوحی در ادامه نیز با تخریب چهره دولت سابق خاطرنشان کرد:در دولت سابق همه قشرهای ما در شرایط بحرانی به سر می بردند که به فضل خدا با ائتلافی که شکل گرفت و سرکار آمدن دولت فعلی آن همه سردرگمی ونگرانی به امید تبدیل شده است.

 

وی با بیان اینکه اصولگرایان قصد قیمومیت جامعه را دارند گفت: پیام اصلاحات وحامیان دولت برای شما این است که در سرنوشت خود دخالت کنید و نگذارید عده ای که قصد دارند مسائل جامعه را قیمومیت کنند برای شما تصمیم گیری نمایند ودر سرنوشت شما دخالت کنند.

 

معاون پارلمانی وزیر کشور دولت اصلاحات با بیان اصل ۵۶ قانون اساسی گفت:اصولگرایان جوانان را مورد بی مهری قرار داده اند و نیمی از جامعه را مورد بی احترامی قلمداد می کنند،هیچ کس نمی تواند این حق الهی (اراده انسان بر سرنوشت خود) را از انسان سلب کند یا در خدمت منافع فرد یا گروهی خاص قرار دهد.

 

وی گفت در دولت سابق فرهنگ و هنر مورد بی مهری و محبت قرارگرفت و امروز لبخند برلبان هنرمندان و سینما گران و فرهنگیان و …قرارگرفته است .

 

باید گفت که حضور خوانندگان ضد انقلاب و حضور مجریان شبکه های معاند که امروز به صورت آزادانه رفت و آمد می کنند کجای این کار باعث لبخند وشادی است و باید به این اقدامات شک کرد.

 

در این همایش عده ای با نشان دادن بادکنک های سبز بار دیگر فتنه سبز۸۸ را در اذعان عمومی زنده کردند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان