منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۷
شناسه خبر: 176152
گروه :خبر

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: فوتبال ایران غیر‌قابل پیش‌بینی است چرا که در آن اتفاقات غیر منتظره‌ زیادی می‌افتد.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، فولادخوزستان پس از چند هفته ناکامی با کسب پیروزی 2 بر یک مقابل استقلال توانست به وضعیت خود سروسامانی دهد که به عنوان یکی از تیم‌های بالای جدولی خود را در جدول حفظ کند.

ماتیاس چاگو هافبک دفاع اهل کامرون فولادخوزستان در این دیدار نقش مهمی را ایفا کرد و توانست گل دوم و برتری‌بخش فولاد را وارد دروازه کند.

وی در رابطه با وضعیت فولادخوزستان و گلی که به ثمر رساند، صحبت‌های زیر را انجام داد.

خبرنگار: در مورد پیروزی مقابل استقلال صحبت می‌کنی؟

بازی دیروز بسیار سخت و حساس بود و پیروزی در این مسابقه بیشتر از 3 امتیاز ارزش داشت. خوشبختانه در این دیدار عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم با کسب 3 امتیاز به کورس قهرمانی بازگردیم.

خبرنگار: فولاد در نیمه اول بازی خوبی انجام نداد اما در نیمه دوم شرایط بهتری پیدا کرد.

این مسئله را قبول ندارم. در طول 90 دقیقه بازی بسیار خوبی انجام دادیم. حریف ما تیم ضعیفی نبود. در طول مسابقه میل بیشتری نسبت به انجام کارهای هجومی داشتیم. خوشبختانه تاکتیک هجومی ما در نیمه دوم جواب داد و توانستیم با به ثمر رساندن 2 گل 3 امتیاز را کسب کنیم.

خبرنگار: گل دوم فولاد هم روی شوتی که به زدی به ثمر رسید.

بازیکنی هستم که همواره دوست دارم در جریان بازی گلزنی کنم و به فکر زدن گل هستم. متاسفانه شرایط در ایران به شکلی جا افتاده که همه برای سنجیدن کیفیت یک نفر به گل زدن و میزان گل‌هایی که او به ثمر رسانده، نگاه می‌کند. در حالی که دیروز کل تیم فولاد گلزنی کرد و کل تیم فولاد توانست به پیروزی برسد.

خبرنگار: قبول داری با این پیروزی از بحران خارج شدید؟

این که در بحران بودیم را قبول ندارم. شرایط بسیار سختی داشتیم و این مسئله به خاطر ضعف تیم نبود بلکه بدشانسی گریبان ما را گرفت. در بازی رفت مقابل الهلال عربستان موقعیت‌های بسیار زیادی را از دست دادیم. در دیدار مقابل پیکان 2 پنالتی برای ما نگرفتند. البته در تبریز و دیدار مقابل گسترش‌فولاد بازی بدی انجام دادیم و فکر می‌کردیم از پیش برنده هستیم. در این مسابقه شکست حق‌مان بود.

خبرنگار: با این تفاسیر فکر می‌کنی می‌توانید برنده دیدار مقابل الهلال عربستان شوید؟

الهلال یکی از تیم‌های بسیار قدرتمند و پرهوادارترین تیم عربستان است. بازی بسیار سختی در پیش داریم. حریف‌مان تیمی است که پشتوانه بسیار قوی از لحاظ امکانات و درآمدهای مالی دارد. آنها هزینه بسیار زیادی کردند ولی ما هم تلاش‌مان را می‌کنیم تا بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

خبرنگار: با توجه به وضعیت لیگ برتر فوتبال ایران شانس کدام تیم را برای قهرمانی زیاد می‌دانی؟

نمی‌توانم در این مورد پیش‌بینی کنم. در فوتبال ایران اتفاقاتی می‌افتد که واقعا شرایط را غیرقابل پیش‌بینی می‌کند و تا لحظه آخر هیچ چیزی قطعی نیست. فقط می‌توانم بگویم ما برای رسیدن به موفقیت تا آخرین لحظه می‌جنگیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است